Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy osztálytársatokat,...

Ha egy osztálytársatokat, szaktársatokat meglátnátok az utcán magában beszélni, azt elmondanátok a többieknek, vagy nem éreznétek fontosnak megosztani másokkal?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha alapból látszana rajta, hogy nincs rendben vele valami, a haverjaimnak biztos elmondanám.

Ha amúgy az iskolában normális lenne, azt gondolnám, biztos én értettem félre valamit és csak telefonált, vagy valami.

2018. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Így akarsz barátokat szerezni, hogy másokat lejáratsz?
2018. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik osztálytársam is beszélt magában, ha egyedül sétált az utcán.

Megkérdeztem, és mondta, hogy ilyenkor Istenhez beszél, vagyis imátkozik.

Erre nem gondoltam. De azóta a telefonját a füléhez teszi, hogy ne gondolják bolondnak. 😊

2018. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem lepődnék meg, sokan telefonálnak bluetooth headsettel.
2018. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, félinfós pletykákkal jól el lehet cseszni egy ember életét. Rólam is pletykáltak, általában olyanok akiknek bőven volt vaj a füle mögött.
2018. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben egyértelműen megállapítható, hogy nem pl. telefonál, csak a készüléket nem látod, vagy nem tudatosan és szándékoltan csinálja valamilyen okból kifolyólag (mely esetekben nincs különösebb hírértéke a dolognak), legokosabb, ha NEM a többieknek újságolod el, hogy „te, ez meghülyült, magában beszél” (abból ugyanis sok haszna nem származik senkinek), hanem olyasvalakit értesítesz erről, aki, érted, esetleg SEGÍTENI tud rajta/neki (pl. a szüleit, egy megbízhatóbb tanárembert, iskolapszichológust).
2018. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer látom magában beszélni, akkor elengedem, hogy most épp ilyenje van, néha mindenkivel megesik. Ha rendszeresen, akkor VELE beszélnék először, nem másokkal, hogy tudja-e, hogy csinálja, gyakran csinálja-e, vannak-e gondjai, stb. Csak ha nagyon nem megyek vele semmire, akkor mondanám el egy-két hozzá közel álló embernek nagyon diszkréten, hogy figyeljenek oda rá, beszéljenek vele ők is. De annak, hogy elindítod a pletykákat abszolút semmi értelme nincs.
2018. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem is folyton néz a sok birka az utcán amikor a headsetbe beszélek, pedig ez nem bluetoothos, ott lengedezik a kábel.

Én jót röhögnék, ha valami marha elterjesztené rólam, hogy magamban beszélek és kiütközne valahol, hamar visszájára fordulna a pletyka :D

2018. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell lejáratni másokat? Idióta...
2018. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló. Néha, ha hangosan gondolkozik valaki, jobban eltudja dönteni, hogy mit is lépjen egy adott helyzetben...
2018. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!