Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem durva, hogy egy gimis...

Nem durva, hogy egy gimis osztálytársam elkezdett követni a városban?

Figyelt kérdés

Maradjunk annyiban, hogy annak idején ellopta a telefonomat is, hogy elolvashassa a beszélgetéseimet. Mindene, hogy tönkretegyen.


3 éve ballagtam, még tavaly is mindenféle ismerősömnek hatudozott rólam.


Most egy barátnőmmel sétálok a városban, erre utánam áll, követett minket a pégségbe, ott hallgatózott mielőtt észre nem vettem. Kamuból vett valamit és utánunk is jött a járdán.


Tudom, hogy nem arra lakik, egy harisnyaboltban eladó. Az előtt sétáltunk el és gondolom elkéreszkedett, hogy követhessen, "kaját veszek, vagy valami dolgom van". Utána kerülő úton vissza is ment dolgozni.


Annyira undorító, hogy 3 év után se hagynak békén...


Senkivel nem voltam rosszban, de ez a csaj állandóan irígy volt rám és ki akart készíteni.


2018. okt. 21. 13:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezért akartam másik városba is járni egyetemre, egyszerűen szánalmas.
2018. okt. 21. 13:23
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Több dolgot tehetsz. Én a helyedben szembesíteném vele, hogy amit csinál nevetséges. Találkozót beszélnék meg vele, vagy, hogy most követ megszólítanám, hogy oké, beszéljük meg mi van? Mi baja van velem? Miért nem képes békénhagyni? Találjunk erre megoldást?

Nem ajánlom, hogy megszégyenítsd, vagy beleköss. Ki tudja, még lehet te lennél a rossz a végén. Azt is lehet, hogy ignorálod tovább, bár úgy tűnik, ezzel nem csillapítottad a kedvét.

Én elővenném, hogy mit is szeretne ezzel elérni. Lehet, hogy utána megnyugodna a lelke.

2018. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem mondhatom, megmondta volna, hogy éppen kaját jött venni, nem is tudta, hogy ott vagyok.


Azt csinálja, hogy ha meglát emberekkel beszélgetni, vagy megtudja, hogy jóban vagyok valakivel, akkor neki is elterjeszti a kamu dolgait.


Én 2015. júniusa óta nem is beszélek vele, letiltottam, nem tudom, mit tudnék még.


Dehogy ennyi idő után is abban leli kedvét, hogy utánam nyomozzon.

2018. okt. 21. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Amikor követ megszólítanám, és elmondanám neki hogy amit csinál az már zaklatásnak minősül, és ha nem fejezi be azonnal akkor rendőrséghez fordulok. Nem vicc, az ilyennek valami nincs rendben odabent. És kedves előttem lévő, nem hinném hogy a lelke nyugodtságával kéne foglalkozni mikor ő zaklat valakit. Hagyja békén. Kész.
2018. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

4. Kedves mögöttem lévő, úgy értettem, hogy lehet, hogy leállna, ha értelmesen meg lenne vele beszélve a dolog. Ha tényleg bolond a csaj, a kérdező úgyse tud mit tenni, mint ráhívni a rendőrséget, de elsőre még lehet elég lenne kideríteni, mi baja is van.

Volt olyan lány, aki folyton áskálódott az életemben, egyszer elkaptam, hogy tárgyaljuk át a dolgot. Onnantól ha áskálódott is, arról már nem kaptam infókat.

2018. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen kinevetném és tovàbbàllnék.

Mit tud csinàlni, meg akar verni?

2018. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Oszt melyik egyetemre vettek fel? A péGség mellettire? Elkéreszkedtél?? 🤣🤣
2018. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Én követtem valakit (a rendezvényen folyton a nyomában voltam) aki rám ordított, hogy "Te követsz?" és utána elmondta, hogy milyen jelekből látja és, hogy fejezzem be, mert idegesítő. Korrekt volt és minden elismerésem, hogy megtette.
2018. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
És mire lenne rád irigy kérdezõ?
2018. okt. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már vagy 3x feltetted ide különböző köritéssel..
2018. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!