Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire függ össze az, hogy...

SThirMO kérdése:

Mennyire függ össze az, hogy valaki a Fazekasba jár közben pedig nagyon buta?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan iskolából ment oda ami faluban van, és ott jó tanuló volt, akkor egy komolyabb iskolában simán elvérezhet az elvárások miatt. Meg simán lehet hogy ott más is van a háttérben hogy jó helyre kerülhessen.
2018. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nálunk is volt "szobanövény", aki nyitott szájjal végigbambulta az összes órát és mindenből fel volt mentve. A megoldás az volt, hogy az iskola fő támogatója volt, rengeteg pénz cserélt helyet abban a 4 évben.
2018. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi függ össze? Nem értem a kérdésed. Arra gondolsz, hogy a Fazekasba sok buta jár? Vagy hogy hogy járhat oda valaki, aki buta? Próbáld jobban megfogalmazni :-)
2018. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
bocs, a szülei voltak a gimi fő támogatói :D
2018. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.

Ismerek segghülye srácot is, aki a BME-re jár :D

2018. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a Dazekasba jártam de tényleg tömve van gazdag hülyékkel. Elnenten onnan egy kerületi suliba ÉS KORREPETÁLTAK MATEKBÓL MERT AZT MI NEN VETTÜK A FAZEKASBAN
2018. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a parlamentbe is járnak buta emberek, cizelláltan ostobák és szűk látókörűek.

egy dolog közös a kettőben: a pénz.

2018. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem függ össze.

Minden suliban lehet olyan, aki valamilyen módon bejutott és nem oda való.

Alapvetően olyan felvételi van, ami alapján azért főleg az okosabb diákokat veszik fel. Az iskola érdeke is az, hogy ne romoljon a színvonal.

2018. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!