Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában már kb. fél éve...

Az iskolában már kb. fél éve levegőnek néznek az osztálytársaim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

ezt úgy értem, hogy nem foglalkoznak velem. Az utobbi hetekben lett ennyire durva a helyzet, esdig csak probaltak elkerulni. Most pedig mar elulnek mellolem, ha csatlakozni probalok a beszelgetesbe akkor beszolnak, vagy flegmaznak, vagy egyaltalan nem valaszolnak, csak atternek vaalmi mas temara. Fogalmam sincs miert. Nem flegmaztam en sosem veluk, sot nem is jellemzo ram. Mindig segitettem mindenkinek, a hazit is ha kertek odaadtam. Mar annyira eldurvult a helyzet, hogy van amikor ebedszunetben siras nelkul nem birom ki, mar tanorakon remegek stb.

Mindenhol mashol vannak barataim, es hiaba mondjak, hogy torodjek a meglevo barataimmal, megiscsak 7-8 orakat ulok az iskolaban, lehetetlen nem torodni ezzel. 10.-es vagyok, es hat sok idom van meg itt, meglehetosen hamar meg kene oldani...

Sosem okozott gondot a beilleszkedes. Tesioran parba allskor mindig maganyos vagyok, senki sem szokott velem lenni.

Annyit elgondolkodtam mar, hogy en vagyok- e a hibas, vagy mit tehetnek, DE FOGALMAM SINCS...

A szuleim nem engedik a sulivaltast, osztalyvaltas sem lenne megoldhato, sot a csoportvaltas is nehezen lenne megoldhato a szintkulonbsegek miatt. A magantanulos megoldasra is gondoltam, bar nem hinnem, hogy megengednem a szuleim es nem is tudom, mennyire lenne megoldhato.(errol valakinek van indormacioja?)

Elore is koszonom az egyeb otleteket, segitseget!!


2018. nov. 3. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem hozzád valóak az osztálytársaid.

Egy-két szimpatikus csak van köztük, próbálj meg velük barátkozni. Ha nem megy, az sem tragédia, én is csak azt mondanám, hogy gondolj a meglévő barátaidra.

2018. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!