Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. s Mit csináljak ha az...

S. O. s Mit csináljak ha az osztálytársaim ilyenek?

Figyelt kérdés

Régebben inkább egyedül voltam a szünetekben meg zárkózott is voltam, de sikerült megnyílnom.

Odamegyek másokhoz beszélgetni és több emberhez megyek oda mégis úgy érzem senkit nem érdeklem.

Elmondtam egyik osztalytársamnak, aki felvett egy csoportba ahhol beszélget pár osztálytárs és én is ki voltam beszélve...

Ez az első évem itt és már mindneki utál.Mert bárkihez odamentem, még akit másik suliból ismerek ő sem akart velem beszélni.

És nen akarok szünetekben egyedül lenni és a telefont nyomkodni.

Évfolyamtársakkal sem tudok beszélni, mivel mindig kevés időnk van és akiket ismerek, velük sem tudok beszélgetni.

Más iskolába nem engednének a szüleim szerintem.

Bár nem tudom mennyire lenne érdemes ezt velük megbeszélni mert ide is örültem ha a szüleim beirattak.

Egy pozitív felfogású ember vagyok, de így nagyon utálok bemenni és a reggeli felkelés és elég nagy erőt igényel.

Arról nem is beszélve hogy szerintem valami pletyka terjedhet rólam mivel két osztálytársam megutált mert elmondtam nekik hogy kihasználnak engem, aztán azóta ilyenek velem mások is, előtte nem tapasztaltam.

17/L



2018. nov. 5. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted
2018. nov. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De miért akarsz velük egyáltalán beszélgetni? Beszélj másokkal.
2018. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fontos hogy jól ki jöjjünk, hiszen 5 évig össze vagyunk zárva és ez az első évem.
2018. nov. 5. 08:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Másokkal meg nincs idő beszélgetni...
2018. nov. 5. 08:49
 5/11 anonim ***** válasza:

sokszor ilyenkor az embernek a saját viselkedésében kell keresni a hibát, mert általában van és ha valamit elrontottál, azt néha nehéz vissza állítani. Egyenlőre hagyd azokat akikkel nem vagy jóba és próbálj egy lány vagy fiú barátot találni. Ha van egy olyan barátod akit mások jó fejnek tartanak és te jóban vagy vele és barátok vagytok, akkor sokszor másokban is átértékelődik a rólad alkotott képük. Azért tényleg próbálj magadra is odafigyelni, mert tényleg sokszor magadban találod a hibát, de persze simán meglehet hogy te egy kicsit más vagy (nem rossz értelemben) és ez köztük nem megszokott és ezért inkább ki taszítanak. Ne láttasd velük hogy nem érzed jól magad miattuk! Lássák azt hogy jól érzed magad, de ne azért hogy ők ez miatt rosszul akarják magukat érezni, mert akkor biztos hogy soha sem kedvelnek meg. Sokszor az ember észre sem veszi hogy mennyivel másabbul viselkedik iskolai közegben, mint amilyen ténylegesen a személyisége. Legyél közvetlen az eberekkel, mert az nem elég ha csak nyitott vagy és pozitív, bár ezek is sokat számítanak. Próbáld az egészet újrakezdeni és megfeledkezni mindenről ami történt. Ez qrva nehéz, de innen már a tényleges valódat tudod adni ami biztosan szerethető. Nem gondolom hogy a személyiséged visszataszító lenne, és feltételezem hogy a külsőd sem. Ha valakivel nem megy a barátkozás akkor elsőre ne add fel, de ha tényleg veszett fejsze, akkor barátkozz mással. Egyébként a fiúk nagyon szeretnek lányokkal barátkozni, viszont ott azért lényeg hogy figyelj arra hogy ne azt higgyék hogy kéreted magad és tetszelegni akarsz. Csak menny oda és legyél jó fej az emberekkel és legyél közvetlen és ha tudod tartani az emberekkel a szemkontaktust az még többet dob a dolgon.


Elég szedett-vetett gondolatok voltak ezek, de ha tudok valamiben segíteni és kérdésed van, akkor nyugodtan írj. 19F

2018. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el kibeszélni szinte mindenkit kibeszélnek. Iratkozz be valamilyen szakkörbe hátha ott tudsz barátokat szerezni. Én általánosban voltam ilyen helyzetben megkérdeztem hogy mi a bajuk velem de persze nem mondtak semmit. Egyébként az osztalyprogramok, a csapatmunkak is segíthetnek csak vedd ki a részed belőle. Meg a tesi óra mert ott vannak játékok (kosár, kézilabda, röpi) ott is tudsz "szerepelni".
2018. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem...
2018. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az az érdekes hogy eddig míg ők nem tiltottak le meg nem hordtak el mindennek addig szinte mindnekivel jóban voltam és ahogy visszamentem a suliba már csak nevettek rajtam és mindenki csak hallgatott mikor ott voltam és próbáltam beszélni velük.

De ténylegesen azt éreztem, hogy senki nem akar velem beszélni.

Nyílván nem erőltetem rájuk, de mikor már úgy érzem hogy nagyon kínos akkor elmegyek másokhoz és ugyan ez van.

És hiába próbálok bármit csinálni (azért is mondtam el valakinek az osztályból hogy megoldódjon a probléma,de lattam utólag hogy kibeszéltek...

És már nincs kihez odamenni, mivel mindenkihez odamentem már, de nem akarnak velem beszélgetni.

2018. nov. 5. 16:46
 9/11 anonim válasza:
Na várjunk csak egy kicsit. Ha 17 éves vagy akkor hogy van még 5 éved a suliból? Na jó,nem ez a lényeg . Szerintem hagyd őket béken teljesen mindegy,hogy mit gondolnak rólad, amúgy 5 év alatt bármi megváltozhat!!
2018. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Más szakmát tanulok.
2018. nov. 5. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!