Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Mit csináljak, hogy ne érezzem magamat annyira magányosnak az iskolában?

Figyelt kérdés

Ez az utolsó évem a gimnáziumban, 3 éven át nem vettem észre, hogy akikről azt hittem, hogy a barátaim nem is azok. Másokkal vannak inkább, eddig én kerestem a társaságukat és csak elviseltek. De akiről azt hittem a legjobb barátom, most inkább egy olyan lánnyal van sokat, akit nem tudok elviselni. Nem akarok beszólni neki és megbántani, ezért inkább távol próbálok tőle maradni.Tavaly év végén ez a barátom nem is beszélt velem valami ismeretlen ok miatt. Soha semmit nem akarnak velem csinálni közösen és nem lelkesednek semmiért.

Az többi osztálytársammal már sokszor próbáltam beszélgetni, de nem igazán akarnak. Valaki még azt is mondta, hogy őrült vagyok...

Biztos velem van baj, de nem tudom mit csinálok rosszul. Próbálok mindent megtenni és kedves lenni, de nem segít.


18/l



2018. nov. 11. 21:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Így utolsó évedben talán nem is a legnagyobb probléma. Majd ha elmész dolgozni valahova úgyis találkozol új emberekkel akik talán vevők lesznek a te stílusodra. Ha 3 év alatt nem tudtál senkivel se komolyabb kapcsolatot létrehozni talán meg se érdemlik, hogy a barátaid legyenek. Kár lenne ilyen emberekre az idődet fecsérelni. Majd lesznek jobbak.
2018. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Találj ki egy képzeletbeli barátot (vagy barátnőt) és beszélgess el gondolatban Vele!


Hidd el, tényleg segít ez a módszer! Nem poénkodásból írom ezt a tanácsot! :)

2018. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Őszintén van egy képzeletbeli barátom csak mindog elfelejtkezem róla
2018. nov. 16. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!