Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetem mellett csak akkor...

Egyetem mellett csak akkor lenne időm komolyan foglalkozni a sportolással, ha rendészeti, katonai vagy testnevelési szakra mennék?

Figyelt kérdés
Egyetemre készülök.De rettegek attól,hogy a sok tanulás és a munka mellett nem lesz időm az edzésre.

2018. nov. 14. 02:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy héten legalább 5 edzés szükséges,de 6-7 lenne az ideális
2018. nov. 14. 02:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm rendészeten és a képzésnek része a komoly fizikai megterhelés, bár nem tudom milyen szakra mész. De az biztos, hogy a tárgyaid között több testmozgással, kiképzéssel kapcsolatos is lesz. Aki elvégzi ezeketet gyikhaj nem lesz. Ja és az NKE új konditermet kapott, ráadásul eleg fancy-t.

Egy szóval: simaliba

2018. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

BME Mérnökinformatikus képzésre járok. Heti 6x edzek átlagosan, ebből 4-5 konditerem és 1 box edzés. (Azért 4-5, mert van amikor kondi helyett lemegyek futni).


Meg persze van olyan is, hogy a box edzés a pihenő napom és lényegében mindennap mozgok.


Plusz jók a jegyeim és értem amit tanulok :D pedig a mi szakunk elég nehéz és sok tanulást kíván. Nem mondom, hogy a legdurvább, de a legkeményebbek között van.


Arra van időd, amire időt szakítasz... Nekem inkább helyes diéta követésére nincs időm és energiám, de elvileg azt is megoldhatnám ha nagyon akarnám és nem lennék ennyire "kényelmes".

2018. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
1 órát mindig ki lehet szakítani a napodból.
2018. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ha dolgoznom kell,hogy fenntartsam magam,fizessem az albérletet,akkor hogy lesz annyi időm?

Gondolom te pesti vagy és szülőknél élsz,nem egy albérletben amit fizetned kell

2018. nov. 16. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!