Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy tul tegyem...

Mit tegyek hogy tul tegyem magam rajta?

Figyelt kérdés

Amikor sulis voltam a társaim mindig szekáltak csufoltak nem bántottak csak szóval. Nem voltam jó tanuló szép sem voltam és főként nem voltam gazdag gyerek. Nagyon rossz volt ugy mindennap bejárni egyetlen egy barátnőm volt az osztályban viszont ő mindig bele vitt a rosszba tudom csak azt lehet aki hagyja is. De akkor ez jó dolognak tűnt mert volt barátom. Szóval ezek miatt még a mai napig is elhiszem magamról azt amit akkor mondtak és emiatt nagyon visszahúzódó maradtam. Erre rájön az is hogy a rossz családi körülmények miatt ami gyerekkoromban ért depressziós és pánikbeteg lettem. Folyton azt érzem hogy semmire és semmihez nem vagyok jó egy nulla vagyok. Folyton gyomor idegem es hányingerem van emiatt. Orvosnál jártam már de semmi sem segít elegem van. Mit tehetnék még természetes úton gyógyszerek nélkül,hogy magabiztosabb legyek. Illetve miért csinálták ezt velem anno az osztálytársaim?

23/n


2018. nov. 16. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A múlton már ne gondolkodj, és nézz utána az agykontrollnak.

Engem ez tett helyre.

2018. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is folyton ilyenek voltak. Kigáncsoltak szünetben, bedobták a könyveimet a kukába, tesin levették a cipőm és elszaladtak vele én meg kerestem zokniban vagy fél órát. Volt olyan aki fejbe vágott a tolltartójával mert összevesztem egy barátnőmmel akivel sokáig jóban voltam és ez nem tetszett neki - igaz itt már szóltam anyámnak is, aki bejött és balhét csapott.

Gyakorlatilag általánosban végig ez ment. Középiskolába úgy mentem, hogy ott biztos világgá megyek ha ugyanezt kell elviselni, de szerencsére egy annyira jó csapatunk lett, hogy mindenki elfogadott mindenkit.

Mindjárt 40 leszek de ha visszagondolok az általánosra akkor néha azért ma is ökölbe szorul a kezem, és bizony ha lenne egy osztálytalálkozó, szerintem pár embernek a fejébe húznám a leveses tálat és tudod mit? Meg is fogom tenni. Miért ne?

Amúgy én is visszahúzódó vagyok a mai napig, illetve csak akkor nem, ha azok a kollégák vesznek körül akik mellett jól tudom érezni magam. Akik intrikáznak és rosszindulatúak azok mellett valahogy lefagyok, kerülöm őket.

Azt javaslom amúgy, hogy boríts asztalt. Ha valaki beszól, küldd el a bánatos pcsba, persze csak nőiesen :) Ne legyél alpári. Kicsit add ki magadból ezt a sok feszkót és ne gondolkodj sokat ha másra kell zúdítani a haragod - persze csak olyanra aki megérdemli. Hajrá!

38N

2018. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 milyen az agykontrol?

#2 teljesen igazad van! Remélem lessz osztály talalkozó és én is a fejükre tudom húzni a leveses tálat! /szemetek/ :) koszi a tanácsokat! Minden jót nektek! :)

2018. nov. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!