Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt valaki úgy egyetemmel,...

Volt valaki úgy egyetemmel, hogy egy ponton elege lett?

Figyelt kérdés

Direkt suzivat, kiröhög, meg bunkózik egy tanár, a többi dologról nem is beszélve... Írásbelinek megvan az eredménye, de szóbelin úgy szivat, ahogy akar.


Az első évet még úgy ahpgy elviseltem, de második évvégre olyan szinten elegem lett, hogy bőgve jártam be, ott is akartam hagyni, de a szüleim nem engedték.


Sokkal jobban jártam volna, ha átmegyek valahova, mert ez a tanár azóta is tanít... Egy pokol az egész...


2018. nov. 17. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Egyetemisták legjobb barátja az alkohol.
2018. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam. Nem a tanárok miatt. Egyrészt munka mellett levelezőn már elég terhessé vált az utazgatas és a tanulás, úgy hogy minden más is az én nyakamba szakadt. Beteg is lettem a sok stressz miatt. Egyébként volt 1-2 olyan tárgy amivel nem tudtam zöld ágra vergődni és értelmét nem látom kinlodni feleslegesen.
2018. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is abba akartam hagyni, de nem engedték. Én is folyton beteg voltam/vagyok, ez a másik... Nem az egyetem miatt, csak ott nem veszik jónéven...

Volt, hogy dialízis mellett csináltam 12 vizsgát, mert a gyakjegyek nem jöttek össze...


Komolyan abba akartam hagyni, de a szüleim nem engedték...

2018. nov. 17. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dialízis mellett? És hagyod, hogy a szüleid döntsék el? Nem vagy még elég beteg így is?

Hagyd ott a fenébe! Annyit nem ér az egész. Állj a saját lábadra!

2018. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!