Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha minden nap...

Mit csináljak, ha minden nap izgulok az iskolában, és előtte este?

Figyelt kérdés
Minden hülyeségre rástresszelek, plusz önbizalomhiányom van és félek hogy beégek valahogy a többiek előtt. Középiskolás vagyok.

2018. nov. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Én is ugyanígy voltam. Azért teljesítettem rosszul mert rá stresszeltem mindenre. Tanuld meg az anyagot , akkor úgyse éghetsz be. Nekem ilyenkor mindig hányingerem volt aztán sikerül legyőznöm. Nagy levegőt vettem és túlléptem ezen, különben tönkretehettem volna a minden napjaim.
2018. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, bár az utóbbi időben valamelyest enyhült az izgulás, talán már a koromból kifolyólag is, de ettől még a szorongás szinte minden nap jelen van valamilyen mértékben.
2018. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért izgulsz konkrétabban? Tanárok miatt? Osztálytársak miatt? Csalódott leszel, ha rossz kegyet kapsz? Milyen típusú helyzeten váltanak ki izgalmat?
2018. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!