Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak az osztálytársamnak...

Mit adjak az osztálytársamnak mikulásra?

Figyelt kérdés
Az iskolámban hagyomány, hogy egy kalapba berakjuk az osztály tagjainak neveit, mindenki húz egyet és meg kell ajándékoznod egy mikuláscsomaggal azt, akit húztál. Na már most, (én lány vagyok) és fiút húztam. Gimi, végzős osztály (18-19 éves a srác). Az 5 év alatt egy szót sem szóltam az említetthez, fogalmam sincs mit szeret, vagy minek örülne, viszont elég bénának tartanám ha a csomagját csak szimpla édességekkel meg bögrével tömném ki. Valami kreatív, mégse gáz ötlet? Minden amit tudok róla, az az, hogy nincs barátnője, focizik, nem cigizik és nem is nagyon iszik, nagyjából egészségesen él de azért nem viszi túlzásba (suliba van mikor salátát hoz, de van mikor mekis sajtbureszt) és kb ennyi. SEND HELP

2018. nov. 21. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg az egyik haverját
2018. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell ezt túlparázni. Sosem szóltál hozzá, ezután se fogsz. Fél év múlva végeztek, azután annyi kapcsolatotok lesz, hogy osztálytalálkozón majd köszöntök egymásnak. Teljesen jó lesz a csomagba az édesség, csoki. Hidd el, nem fog panaszkodni.
2018. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az egészséges nasikat szereti, rakhatsz a csomagjába pl. protein szeletet, meg ilyesmiket. Ezeken kívül egy focilabdás kulcstartót, vagy bármilyen focis kabalát.
2018. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Noha nem feltétlen kreatív.. de Csokilikőr,St Hubertus? :D Vagypedig azt mondanám, hogy azt amit kedvel mint írtad.. pl ha szeret gitározni, akkor mondjuk pengető.. stb.. kérdezz utána közös ismerősöknél, hogy még miket szeret.
2018. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, mert mi még annyira se ismerjük, mint te 😀

Elsőre nekem is a focilabdás kulcstartó jutott eszembe, ismeretlenül csak ilyen általánosságokat lehet mondani...

2018. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen:c

Van messenger csoportja az osztálynak, ott megkértem mindenkit hogy írja le milyen édességeket szeret, és akkor mindenki tudni fogja hogy mit rakjon a mikuláscsomagba, és az sem derül ki hogy én kinek adom majd oda (meglepi marad).

2018. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!