Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől lesz szimpatikus, és...

Mitől lesz szimpatikus, és ellenszenves egy diák a tanároknak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyfüggő
2018. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
88%
Tanárfüggő, én pl. anno szimpatikus voltam a legtöbb tanárnak mert voltak önálló gondolataim, míg az angoltanárom meg az oszim pont ezekért utáltak.
2018. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Az a bizonyos első benyomás... amire anyád azt mondja lemondóan: "már megint jól bemutatkoztál!"

A középiskolát hátsó padban beszélgetve, röhögcsélve de szürkén szendvedtem végig. Mindig küzdenem kellett a jobb jegyekért.

Aztán a főikolán megértettem. Beültem legelőre a tanári asztallal szembe, figyeltem, jegyzeteltem, kérdeztem. 1 hónap után kutyát nem érdekelte már, hogy éppen levelet írok, olvasok vagy rejtvényt fejtek az előadáson. Addigra elkönyvelt mindenki úgy, hogy én vagyok az, aki mindig ott van és figyel. Vizsgákon olyan hibákat néztek el, amivel másokat kivágtak... mert jajj, biztos fáradt voltam, javítsam ki szóban.


Szóval ahogy anyád mondja: az első benyomás! az számít.

2018. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Mitől leszel ellenszenves bárkinek?

Emberenként változik. Vannak akik odavannak a hangosabb, nyomulósabb emberekért, van akit határozottan taszít. És így minden apróságban különbözünk. Én speciel sose próbáltam bevágódni a tanároknál. Sokszor ha butaságot mondtak vagy csináltak ki is kértem magamnak. A legtöbben utáltak, de volt egy tanárom akinek emiatt csak én voltam szimpatikus mert ő a nyalizósokat nem szerette.

2018. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor lesz egy diák szimpatikus egy tanárnak, ha látszódik rajta, hogy valamennyire tiszteli a tanárt. Ezt egyrészt az órákon való részvétellel mutathatja ki vagy szimplán hétköznapi gesztusokkal, amely az udvariasság témakörébe tartozik.
2018. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tanárfüggő, hogy melyik diák jön be nekik. Én valamelyik tanárnak a kedvence voltam, valamelyik pedig sztem a halálba kívánt. Mindenben teljesen átlagos voltam.
2018. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Engem anno utált a matek-fizika tanár, meg is húzott mindkettőből. Pótvizsgán 3as lettem mindkettőből, a hülyélye meg csodálkozott hogy átmentem. Vagy most az én gyerekem, 4.ben bukdácsolt angolból, 5.ben osztályelső lett. Hogyan? Más tanár jött...
2018. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalunk két személy van az osztályban, akiket minden tanár szeret. Az egyik egy fiú akinek volt valami autóbalesete az apukájával és azóta olyan fura a tartása, de amúgy nagyon okos. Elég csendes, de sokat jár versenyekre, meg nagyon szorgalmas.

A másik egy alacson kis picike lány, aki mindig mosolyog és egy nagyon pozitív személyiség amúgy. Nem a legokosabb, de vannak jó gondolatai, meg nyitott, érdeklődő, vicces.


A többiek nagyjából semlegesek a tanároknak. Egy fiú van, akit szinte utálnak, ő lelökte az egyik lányt kb három lépcsőfokról, és eltört a lány keze.

2018. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!