Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon rosszul esett ez az...

Nagyon rosszul esett ez az osztálytársaimtól? Mit csináljak hogy ettől ne érezzem olyan rosszul magam?

Figyelt kérdés
Elsőnek is nyelvi órán ketté van osztva az osztály(franciások angolosok) a mi francia tanárunk elment kb egy éve helyette jött egy nagyooon rossz tanár nem tanít semmit és ő se igazán tudja a nyelvet.Idén érettségizem és a csoport társaim csináltak egy messenger csoportot és az előző tanárt is belevették és ott segít nekik de engem nem vettek be és tudják hogy nem vagyok benne.Ez annyira de annyira leírhatatlanul rosszul esik...Mit tegyek hogy ez ne érdekeljen?

2018. nov. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha szeretnél a tagja lenni, miért nem kérsz meg valakit, hogy vegyen be?
2018. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
#1 es, direkt bunkók vele, szerinted bevennék? Az egész általánost ilyenekkel töltöttem, tapasztalat, hogy nem.
2018. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Még ha be is vennék azonnal kidobná valaki
2018. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaki rájuk!
2018. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Direkt hagytak ki. Ha meg mondanám hogy vegyenek be még szánalmas abban érezném magam.Annyira rossz hogy ennyire semmibe vesznek
2018. nov. 22. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért éreznéd magad szánalmasan attól, hogy megkérnéd őket, hogy vegyenek be? Ne ezen az egy kérdésen múljon már :D

Szard le őket, keress egy saját francia tanárt (szerintem interneten is lehet találni olyat aki fel tud készíteni), képezd saját magad otthon, és mutasd meg nekik, hogy meg tudod csinálni ;)

2018. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!