Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi van azzal a diákkal aki az...

Endriszkah kérdése:

Mi van azzal a diákkal aki az iskolai mosdóban elvégezte dolgát, otthagyta és nem fedezhető fel a munkájában wc papírt, vagy egyébb tisztításra alkalmas dolgot?

Figyelt kérdés
Mindnekivel elfordulhat hogy el kell végeznie esetleg az iskolában az eggyes ügyes bajos dolgai... Vannak esetek amikor valakire rájön a szapora és azonnal el kell menjen a mosdóba könnyíteni magán... Ezekre az esetekre felkészültek kell lennünk, mert senki sem tudhatja hogy mikor jön ránk a gyomor rontás... Ilyenkor kellene nálunk legyen valamilyen hasonló esetek megoldására szolgáló dolog pl.:wc papír,zsebkendő... Esetleg társainktól elkérünk hasonló eszközöket vagy találunk a mosdóba... De mi van akkor ha ezek közűl egyiksem áll a rendelkezésünkre, és találunk egy olyna tartalmat a wcban akivel ez előfordúlt és semmivel sem sikerűlt megtisztítania magát... A munkája elvégezetlenűl ott hever a wc kagylóban... Ilyenkor mire kell gondolni?! Hogy az illető befejezetlen tomporral járkál fől és alá, és őt ez nem zavarja vagy ilyenkor mi történik vele?

#WC #diák #iskolam
2018. dec. 14. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Arra, hogy semmi közünk hozzá.
2018. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Még iskolás koromba volt, hogy valaki a felakasztott törtölezőbe törölte bele a szaros seggét, aztán úgy akasztotta a vissza a törölközőszárítóra. Szóval valahogy mindenki megoldja ezt a dolgot.
2018. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Orosz tankönyv,aztán visszacsuk,majd be a táskába.
2018. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Állatok az emberek. Igénytelen, koszos, ápolatlan, mosdatlan disznó a többség.

Én már egy kitörletlen şeggen sem tudok meglepődni.

2018. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Ha valaki egészségesen táplálkozik, akkor előfordul, hogy szarás után nem lesz szaros a segge.

Néha velem is előfordul, hogy jó állagú legyen és ne kenődjön.


Lehet az alsógatyájába/zoknijába törölte, azt meg a kukába dobta.

2018. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Lehet megmosta a csapnál.
2018. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os

Most elképzeltem hogy bemegyek egy nyilvános wc-be és valaki a mosdós előrészben letolt gatyával mossa a seggét, nem tudom merre-fele laksz, nálunk azért nem megszokott látvány az ilyen :D

2018. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a kérdés egyik részét; ergo az illető nem húzta le a wc-t és úgy láttad, hogy ott a termése, de nincs benne wc papír?


Amúgy; nálunk a munkahelyen van egy olyan szabály, hogy wc papíron kívül SEMMIT se dobhatunk a wc-be. Szóval, amikor a wc papír elfogy, én káéztürlőt viszek be a csap mellől, azt használom törlésre és a szemetesbe dobom 8mivel az is ki van írva, hogy azt SE dobhatjuk a wc-be). Utána pedig lehúzom a wc-t természetesen.


Lehet a szóbanforgó ember is ezt tette? Mármint kitörölte, a papírt meg a szemetesbe dobta.

2018. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

7-es,erre felé az sem szokás, hogy nem huzzukzle a wct, meg az se, hogy elemezgetjük a másik szarát.

Én simán el tudom képzelni egy ilyen emberről, hogy a tükör előtt pucsítva mossa a sejhaját a sulimosdóban.

:D

2018. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj ha nem tudsz írni akkor minek fogalmazod meg ilyen kacifántosan? Lehetett volna ezt úgy is,hogy "mi van azzal aki nem törli ki a s.ggét "

Amúgy nem tudom, gondolom egész nap úgy járkál.

2018. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!