Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap lesz még suli vagy már...

Holnap lesz még suli vagy már téli szünet van?

Figyelt kérdés
suli, szünet, tanítás

2018. dec. 16. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Háhh, jó vicc. 21-ig megyünk. De legalább nálunk a diákoknak nem kellett ledolgozni a 24-ét. Gyakorlatilag 3 napot kaptunk téli szünetnek (27., 28., 2.). :))
2018. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor még péntekig kell menni???
2018. dec. 16. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Persze, ahogy te azt elképzelted. Jó, hogy nem egy hónap szünetet akartok, így is olyan buták a kölkök mellesleg én egész évben a padba szögeznélek benneteket ráadásul du. 4-ig mindenkit egységesen, hogy nyugi legyen az utcán! Mert már délben az utcán lófrálnak a taknyok.
2018. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, még péntekig kell menni.
2018. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Se diak nem vagyok mar egy ket eve se ledolgozni nem kell semmit es munkanelkuli sem vagyok. Nyertem!
2018. dec. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És január 2.-án kezdődik az iskola... ;)


Nagyon fogod szeretni az egyetemet (ha mész). Tanulni kell, nagyon sokat, de nem kell heti 5-6 nap, 7-8-9 órákat elszórni a semmire... :)

2018. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!