Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bunkóság, hogy alszok órán?

Bunkóság, hogy alszok órán?

Figyelt kérdés

Heti 4 óránk van az adott tanárral, 2 órán minimum alszok. Változó, hogy mennyit, valamikor csak egy 5 percet, de volt olyan is, mikor a duplaórát átaludtam. Egyébként rendes diák vagyok (: , ha épp nem alszok, mindig jegyzetelek, figyelek, nem pofázok, telefonzok, mint a többiek.


Csak azért tettem fel a kérdést, mert megemlítettem ezt egy ismerősömnek, és szörnyen kiakadt, hogy mekkora bunkóságot követek el, és hogy ezzel mennyire zavarhatom a tanárt. Kérdem én, ha annyira zavarná, miért nem szólt egyszer sem emiatt? Én is megadom neki a kellő tiszteletet, ő sem szokott szivatni.


2018. dec. 17. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem horkolsz, akkor nem :D
2018. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy horkolnék. Vagy legalábbis még nem szóltak :)
2018. dec. 17. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy osztálytársam aki állandóan alszik. Felnőttképzés és nagyon sokan vagyunk így nem feltűnő. :D . Megértem amúgy szegényt 12 orazik esti suli mellett . Mindig csinálok róla a képeket aztán kiakad :D .

De amúgy azt mondta kozepsuliba is állandóan aludt és volt hogy horkolt és a tanár vette észre de volt olyan is hogy nem keltették fel és egyedülkelt az osztályban .

2018. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha kiállsz prezentációt tartani az osztyáltársaidnak neked hogy esni, ha némelyik bealudna rajta?
2018. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én munkahelyen is szoktam aludni néha :D. Általában levideóznak vagy lefotóznak, hát na néha kell pihenni is. :D
2018. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom, nem bunkóságból alszol, csak így alakul, nem? Én anno énekkari próbán aludtam aprókat, mindenesetre a szemem többször volt csukva, mint nem, nem tudtam mit tenni, kora délután kombinálva a kellemes zenével, ilyenkor én alszom.


Már miért zavarnád a tanárt, ha csendben alszol? Legalább nem zajongsz :D

2018. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
"Én is megadom neki a kellő tiszteletet, ő sem szokott szivatni." Öhm, nem, nem adod meg neki. Alszol az óráján, ez azért elég nagy pofátlanság. Oké, egyszer-egyszer előfordul, hogy az ember nem bírja ki, mert egész éjjel tanult/dolgozott/tudom is én, és elbóbiskol. De rendszeresen? Ne is haragudj, de ez nagyon nagy bunkóság.
2018. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy teljesen őszinte legyek, nem, nem esnI rosszul, ha elaludnának a prezentációm alatt. ;)
2018. dec. 18. 00:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz mert van hogy én is olyan sokáig tanultam hogy majdnem elaludtam.

Egyik osztálytársam matekdoga közbe aludt be de a tanárt nem zavarta mert szerinte ez az ő felelőssége hogy mennyit tanul.

2018. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Időpont dec. 17. 22:48

Nekem például sehogy, hiszen tudom, hogy őt nem érdekli az, amiről én beszélek.

2018. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!