Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt miert mondta?

Ezt miert mondta?

Figyelt kérdés
Lany vagyok,osztalytarsammal “verekedtünk” és az az osztalytarsam hogy is mondjam nem bántásból de nagyon vekony tehát 190 valamennyi centi és 68 kg kb de csont és bor,erre mondja osztalyfonokom a többiek szerint ilyen poenos hangon h “H ne verekedjetek,meg h Ne bántsam azt a “kisfiút” , de aztán kb 3 fejjel magasabb mindenkinél. Aztán ora végén oda mentem h nem verekedtünk meg minden azt mondta ne is mert eltorik az a kisfiú vagy ilyesmit mondott,aztán meg mondtam h nem verekednénk meghat a 2 méterével amugy se lenne esélyem,és azt mondta h “Ó van esély, ha az ember nagyon ideges,van olyan” ezt most miert mondta? Engem dagi nagy darabnak tart? Vagy mi?
2018. dec. 18. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak őt nézi le inkább
2018. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem az osztályfőnököt és azt mondta h viccből mondta és így mutatott felfelé h “Ekkora gyerekkel bunyozni” persze h viccelt. Itt a magasságát a utalt?
2018. dec. 18. 12:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki?
2018. dec. 18. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván igen
2018. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj mérettől függetlenül is an olyan hogy le tudsz ütni valakit, vagy bírkózni. Pl ha most én kikaparom a szemed amint rád ugrok, akkor nem igazán számít hogy 20 cm-vel magasabb vagy. Ez igaz a kevésbé brutális módszerekre is.
2018. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!