Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek a néptánc tanáromnak?

Mit vegyek a néptánc tanáromnak?

Figyelt kérdés

Néptáncolok,és kitaláltuk a lányokkal,hogy ha már mikulásra nem húztunk,húzzunk angyalt :)

Nem is lenne baj....viszont én a tanáromat húztam. Egyáltalán semmi ötletem nincs,mit tudnék venni neki. Kérlek segítsetek!

Határidő: 2018.12.25.



2018. dec. 18. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csingerát, hogy tudjon csingerálni!
2018. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő? Hány éves kb?
2018. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is tetszett valakinek a mézeskalács, azért kár volt töröltetni szerintem, hátha később ötletet adhatott volna valaki másnak, aki szintén néptánccal kapcsolatos ajándékon gondolkodik majd.
2018. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképpen a néptánccal kapcsolatos kell legyen az ajándék? Mit szeret azon kívül? Gondold át mit tudsz róla, mit szokott csinálni, van-e családja stb. Ha poénosabb típus vagy van kisgyereke, akkor egy gülüszemű gyurmaállat is jó lehet, ha inkább olyan "felnőttes" komolyabb típus, akkor vehetsz neki egy szebb, lakkozott fa vállfát és belegravíroztathatod a nevét, hogy arra akaszthassa a ruháját vagy egy tollat, aminek a szárába lehet gravíroztatni. Ahol kulcsmásoló van, ott feliratokat is csinálnak, csak meg kell kérdezni milyen anyagba és felületre képesek gravírozni. Lehet venni olyan borosüvegeket (üveg borokat) is pl. amiknek eleve fém lapka van az elején vicces vagy komolyabb üdvözlettel.

Ha nő, akkor készíthetsz neki saját magad egy gyöngy nyakláncot. Nézz utána hogy ahhoz a ruhához amiben táncol (vagy ti táncoltok) ahhoz milyen fajta nyaklánc való és próbálj meg hasonlót csinálni, csak elegánsabb, modernebb kivitelben. Férfinak készíthetsz bőrből font (csomózott=makramézott) karkötőt. Vagy vehetsz egy övet és annak a csatjába írathatod a kezdőbetűit.

2018. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Férfi és a korát sajna nem tudom pontosan,de közel a 30-hoz. És nem kötelező néptáncos dolgot vegyek neki :))
2018. dec. 19. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!