Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A mentornak ciki mézeskalácsot...

A mentornak ciki mézeskalácsot adni utólag karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos mentorom van, jobbat nem kívánhatnék nála. Szeptembertől vagyok csak a mentoráltja, találkozgatni szoktunk persze.

Arra gondoltam,hogy mivel úgyis sok mézest sütünk, adok neki is egyet becsomagolva, kidekorálva.

Csak január végén tudnám neki odaadni.

Nem ciki ez így?

Plusz annyi, hogy 30 éves emberről van szó. Nem tudom örülne-e neki.



2018. dec. 21. 22:21
 1/2 anonim válasza:
Nem ismerem a mentorodat, ahová én járok nekünk is van mentorprogram (3 diák+1 tanár), szerintem nem ciki inkább fura, mégiscsak a tanárod (mondom ezt úgy, hogy én nagyon jóban vagyok a saját mentorommal), nem szeretném megmondani, hogy mit tegyél de ezt mindenképpen gondold át mert félre értheti, ha ellenkező nemű vagy.
2018. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó, jó tudjuk, hogy sokáig eláll, de január végén én már nem erőltetném a mézest. (Arról nem is beszélve, hogy én örülök, ha végre nem kell sütit enni.)


Egyébként - hacsak nincs az illetőnek valami érzékenysége - a süti jó ötlet.

2018. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!