Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok volt már olyan, hogy...

Nálatok volt már olyan, hogy egy tanárotoknak tetszett egy lány az osztályból, és vele kedvesebb volt?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánult meg ez? Hogy viselkedett a tanár, és a lány hogy reagált ezekre?

2018. dec. 28. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Tanárnő és diák fiú felállás volt.

Nem volt kedvesebb, nem kevertük a dolgot.


Pár évre rá, egy barátom is odajárt, bukásra állt a srác, és mivel megkértem, átengedte. Az apja meg hozott egy szarvast érte.

2018. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Minket egy évben tanított egy pasi tanár, aki nem kimondittan egy lányra hajtott, hanem az ilyen tipikus plázacica stílusú lányokkal feltűnően kedvesebb volt, míg a "rondább" lányokkal bunkó, ha ők kérdeztek valami tananyaggal kapcsolatosat, flegmán, esetleg ordibálva válaszolt nekik, meg hozzátette, hogy ezt már illene tudni meg ilyesmik, még akkor is, ha nem is tanultunk előtte arról a témáról. Míg ha a kis kedvencei feltettek valami nagyon idióta kérdést (amit viszont tényleg illett volna tudni már pár éve), készségesen elmagyarázta nekik, meg meg is dicsérte őket, hogy de jó, hogy megkérdezték, kérdezni sose gáz, stb.
2018. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, én voltam a lány. A fizikatanár volt, egyébként elég fiatal, de nekem nem jött be. Nagyon kínos volt.
2018. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is a plázacica lányokkal kivételezett az egyik tanár. Nem tudom, hogy tetszettek-e neki "úgy", vagy inkább csak ő is az osztály "menő, népszerű" rétegéhez szeretett volna tartozni, mindenesetre akkor és most is úgy gondolom, hogy nem tanárhoz illő viselkedés, ha valaki az iskolaidőn kívül eljár néhány diákkal bulizni, ide-oda, folyamatosan chatelnek, a kedvenc diákok minden mondata után jár az ötös és ők egészen véletlenül sosem kerülnek sorra feleléskor, az általuk kiközösített, visszahúzódó, csúnyább, komolyabb, nem bulizós lányoknak meg vért kellett izzadni egy kettesért vagy hármasért, mert röpködtek az egyesek, ha véletlenül rossz választ mondtak és előfordult, hogy maga a tanár minősítgette és alázta meg őket az egész osztály előtt órán, pedig nem voltak sem rendetlenek, sem buták, nem zavarták az órát, egyszerűen csak nem tudtak egy választ vagy véletlenül rosszul oldottak meg egy feladatot.
2018. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Volt, rám "nyomult", elutasítottam, onnantól már nem volt kedves, de én sem. Megmondtam neki a magamét, hogy nem kell kedveskedni, de ha a továbbiakban is bunkozik velem vagy hátrány ér miatta, akkor megyek az igazgatóhoz. Ezekután korrektül viselkedett már.
2019. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%

Nekünk olyan, volt, hogy fel is állt neki rá...


Egyetemen volt ilyen, de én nem voltam vevő rá. Plusz nyiltan járt egy csajjal onnan, meg is mondták.

2019. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Komoly felállt neki? :D Hogy történt, mit csinált a csaj?
2019. jan. 17. 23:54
 8/9 anonim válasza:
100%
Általános, kiküldte a táblához. Ő meg állt, nézte és megtörtént.
2019. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen volt, szobatársamra rákattant az egyik tanár, tök látványosan ami zavarta is a szobatársamat, majd az egyik csoporttársa teljesen neki esett, mintha ehhez köze lenne, és mintha előnyt akarna ebből. Meg volt ijedve a szobatársam, meg elítélte a tanárt pár hónapos gyereke volt.
2019. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!