Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek van/volt rossz élményet...

Nektek van/volt rossz élményetek sulival kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Nekem általános az valami borzasztó volt,a középsuli egy fokkal jobb,de itt is ugyanúgy megtaláltak. Az általános iskolai bántalmazásokat,amiket az osztálytársaim tettek,nem tudom kiheverni. Én nem olyan fiú vagyok,hogy simán visszaüt valakinek. Ha valakinek baja van velem azt nem kötöszködéssel illetve verekedésekkel oldom meg hanem megdumáljuk,de túlságosan is megalázkodtam általánosban,hiába próbáltam megbeszélni a dolgokat,az osztálytársaim csak az erőszakosságot,a megalázást találták megoldásnak. Amikor rá gondolok akkor elkap egy hatalmas mélypont és lejátszódnak bennem azok amiket műveltek. Hogyan heverjem ki ezt az egészet? F/17
2019. jan. 1. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem más "élményem" volt, a főiskolán de az inkább vicces vagy szomorú.


Na jött valami új fickó, tanár, sose láttuk még.


Belép az ajtón, odalép a táblához.


Felírja a telefonszámát, a nevét, meg az anyja nevét.


Majd ezt mondta a fickó:


"ez a telefonszámom, a nevem, meg az anyám neve, na őt kell szidni ha valami nem tetszik".


Mondjuk páran nevettek, szal valahol biztos vicces.

2019. jan. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen volt, de nem testi, hanem lelki. Mindig egyedül éreztem magamat, egy kicsit most is.


Hogyan heverd ki? Vannak barátaid, rokonaid, tanárok, ismerősök, családtagok akikkel ezt megbeszélhetnéd? Ha nincs, elmehetsz pszichológushoz, ez is egy opció. Vagy találj valamit, amiben örömödet leled, valami hobbit. Kezdj el sportolni, attól egészséges leszel és jól fogsz kinézni. Ettől megnő az önbizalmad, és jobban is fogod érezni magadat a bőrödben. Azt is lehet, hogy egyszerűen kiírod magadból, fogsz egy tollat, egy papírt és leírod, kiadva magadból a fájdalmat. Olvashatsz cikkeket az interneten erről a témáról, hátha találsz valami jó ötletet.

2019. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira megrázó, bennem mély nyomot hagyó negatív élményem hála istennek még nem volt. Ettől függetlenül minden egyes ott töltött napot szenvedésként élek meg. Kicsit más vagyok, mint a fiatalok többsége, leginkább viselkedés én. A kommunikáció, beszélgetés számomra mindig is gondot okozott, pedig szerintem jó nevelést kaptam, odafigyeltek rám meg biztosítottak lehetőségeket barátkozás, ismerkedésre, valahogy mégsem alakult ki ez a készség bennem. A szorongásos, folyamatos izgulásom meg még erre rátesz egy lapáttal. Óvodás korom óta nem tudom ezt legyőzni. 18/L
2019. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nézd meg ezt a filmet:

[link]

2019. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit az előző linkelt filmet ne nézd meg, mert undorító (persze te döntesz,csak szólok hogy rémálmaid lesznek). A kérdésre válaszolva: engem inkább középsuliban b*sztattak, aztán átmentem másik suliba, ott sem voltam az osztály kedvence, de nyugi volt.Most már dolgozom, itt felnőtt emberek között nincsenek ilyen szekálások, így el tudtam felejteni a múltat, bár néha nekem is eszembe jut még.

23/L

2019. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!