Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen bunkó?

Miért ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

Most mentem 10.-be, lett egy új osztálytársam (fiú)

És ráírtam messengeren látta, de nem válaszolt..

Ezt megtudta az egyik lány osztálytársam, és megkérdezte attól a fiútól,hogy mi baja van velem, erre ő azt mondta,hogy nem vagyok szimpi neki, meg nagyon furcsa vagyok. (Semmi baj nincs azzal,hogy nem vagyok neki szimpi)

És valahogy szóbakerültem megint az a lány és fiú között, erre mondja a fiú , hogy nagyon csúnya meg dagadt, a f@zomnak vsn kedve beszélgetni vele, ezt instán beszélték. És mindig amikor meglát, olyan lekivsinyloen nez. (Nem tartomagam kovernek)



Nem azzal van baj,h nem vagyok neki szimpi hanem,hogy nem is ismer, és az alapján mondd ilyeneket, és szintén egy másik fiú osztálytárdam megkerdezte tole mi baja velem, erre azt írta,hogy felakaszthatná magát.

Elnéz3st ha ertelmetlenul foggalmaztam


2019. jan. 3. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebbol nem tudjuk megmondani, miert bunko veled, ő egy ilyen szemelyiseg, szerintem ne foglalkozz vele, beszelgess olyanokkal akik viszonozzak a szimpatiadat.
2019. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!