Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az hogy nem lehetek magánta...

Mi az hogy nem lehetek magántanuló?!

Figyelt kérdés
Elméletileg,anyámnak azt mondta az igazgató hogy nincs megfelelő indokom hogy az legyek.Én úgy tudom hogy nem kell megindokolni!Utálom az egész emberiséget,de legfőképpen a kétszínű tetveket akik oda járnak,és mellettük a nyomorult tanárokat!Utálom őket az egész családjukkal együtt!Már rosszul vagyok hogy ha be kell mennem és hallani valamelyik hangját,ez szerintem elég jó indok!Ha ez nem lehet maximum ott hagyom az iskolát.18/f
2019. jan. 5. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Pedig indok kell, hogy valaki magántanuló legyen. Azért mert hisztizel még nem leszel magántanuló.
2019. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aztán nem mindegy hogy teszem le az érettségit?Az igazgató is egy tetű.
2019. jan. 5. 01:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, elvileg indokolni kell persze mind1 mi az indok csak mondani kell valamit amit el is hisznek, viszont egyre nehezebben lehet magántanulónak lenni sajnos, az iskolának nem érdeke az, hogy valaki magántanuló legyen.. és jó tanulónak kell lenni hogy biztos levizsgázzon valaki úgy is.
2019. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerűen otthagyom,már egy szakmát végigszenvedtem nem érdekel már az érettségi.
2019. jan. 5. 01:32
 5/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem vagy tanköteles. Van, aki 30 évesen teszi le az érettségit, te is élhetsz a lehetőséggel.
2019. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érettségivel,vagy anélkül marad a csicska munka aztán megdöglök valahol egy lyukban.
2019. jan. 5. 02:42
 7/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Oké.
2019. jan. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem túl jó indok.
2019. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De mit csinálnak egyébként ott veled, hogy ennyire eleged lett?
2019. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mindegy,csak egy kis kirohanás nem érdemes vele foglalkozni.
2019. jan. 5. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!