Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magyar tanár szeretnék lenni...

Dorina0331 kérdése:

Magyar tanár szeretnék lenni Jelenleg 10-es vagyok és az utóbbi időben lerontottam hármasra most félévben. Elegendő ez? Tovább lent

Figyelt kérdés

Hármas még elegendő egy gimis tanárhoz vagy nem?

Gimis tanárnak mennék mindenképpen legalább négyest kell produkálnom év végén hogy emelt magyar szakra mehessek.

Ha nem lesz meg akkor csak a normál közép marad az megfelelő lenne tovább tanuláshoz vagy nem?

A választ előre is köszönöm :)



2019. jan. 6. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Nem csak a 11. Osztaly szamit tovabbtanulasban?
2019. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Csak a 11-12.es év végi jegyek számítanak a tovább tanulásnál :)
2019. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ugy ertem, hogy akkorra siman fel tudod hozni 5-osre is, ha tenyleg akarod:D
2019. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
En mar 6-odikban is tudtam mi kell az egyetemhez... te miert nem nezel utana es idegenekre bizod a jovod? Es ha valaki fals infot ad meg itt? Akkor az oke?
2019. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen a nyelvtantudásod, azért elgondolkodtató, hogy érdemes-e erre a szakra menned. Egyetemen úgyis kibuksz, hiába is jössz fel négyesre. Emelt érettségiben sem vagy biztos, akkor mit vársz az egyetemtől.
2019. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
ha magyarnak szulettel, lehetsz magyar tanar, de inkabb ne magyartanar legyel ilyen helyesirassal...
2019. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 11.-es és 12.-es jegyek számítanak csak, de azért én azt javaslom, azt a 3-ast javítsd ki év végére legalább egy 4-esre. Jövőre lesz faktválasztás, akkor válaszd a magyart, mert szerintem kelleni fog vagy erősen ajánlott az emelt érettségi magyarból, ha magyar szakra akarsz menni.
2019. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!