Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire sérült a lelke egy...

Mennyire sérült a lelke egy lánynak, aki képes együtt lenni a tanárával?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 15:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kis városban élek, gyorsan terjednek a pletykák. Ugyan én pont az az ember vagyok, aki nem nagyon foglalkozik másokkal, de ez a dolog engem is megérintett. Szóval van egy lány 15 éves, a tesi tanár kb. 34 és amíg a lány a suliba járt, titkolták (nyílván), hogy együtt járnak. Tavaly a lány elballagott, így természetes dolognak tartották, ha ők kézenfogva és puszilkodva járnak az utcán. Mégis, nem tudom elképzelni, hogy mi járhat a lány fejében (a tanár nem nagyon érdekel), majd közel 20 évvel idősebb pasival fog megházasodni és gyereket szülni neki? Tisztában vagyok a komplexusokkal, de nem hiszem, hogy őt ezt vezérli...
2019. jan. 8. 15:01
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Jaj hát ez nagyon is divat mostanában, kapuzárási pániktól rettegő férfiak keresnek fiatal nőt... Háttérben mi áll nő oldaláról, nem mindig tudható (szerintem).
2019. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

12 éves voltam (20+ éve), mikor az egyik lány osztálytársam halálosan szerelmes volt egy 28 éves férfiba. Ez már csak ilyen, a kislányok gyakran álmodoznak felnőtt férfiakba, mert a saját korosztályukat túl gyerekesnek találják.

Szóval alapvetően nincs azzal szerintem baj, hogy a lánynak bejön a srác (egy 34 éves tesitanár biztos nem néz ki rosszul), inkább azt találom furcsának, hogy egy 34 éves férfi (a párom is pont ennyi) mit lát egy éppcsak nem általános iskolás kislányban.

2019. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
15 éves! Idővel úgyis rájön a dolgokra, még nem képes normálisan látni a helyzetet. Ha mégsem, akkor válljék egészségére. De tanuld meg, hogy sose szólj le és ítélj el mást a döntése vagy élete miatt, mert nem a te életed. Miért érdekel ez amúgy téged? Nem tökmindegy neked, hogy mit csinálnak?
2019. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szóltam bele egy percig sem. Mikor mondták, akkor szokásomhoz méltóan azt válaszoltam, hogy "nem nagyon érdekel". Igen nem is nagyon érdekelt, míg nem játszottam vissza a kérdést a fejemben. Azért érdekel, mert én is 15 éves lány vagyok. Egy korban vagyunk ugyan, de mégsem tudom megérteni. Persze nem mondom, hogy nekem sem jönnek be a "szexi" 20+-os pasik, de szégyelném magam, hogy ha együtt járnék ilyen férfival.
2019. jan. 8. 15:28
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem igazán értelmeztem az utolsó válaszadó, utolsó mondatát. Engem nem az érdekel, hogy ők mit csinálnak, hanem hogy mégis mi vezetett erre. Erkölcstelennek tartom teljes mértékben és ezáltal sajnos sok barát elfordul tőle, na meg a szülei is (normálisabbak) csalódnak benne.
2019. jan. 8. 15:37
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

15 évesen még tilos regisztrálni erre az oldalra!

Amúgy meg neked is bejönnek a 20+ os fiúk, és az említett kiscsajnak is. Mindenkinek más az ízlése. Tudod, vannak olyan 40-50 éves nők, akiknek 20 év körüli pasijuk van. Ez is fura nem? De emberek vagyunk és nem vagyunk egyformák. Éld inkább a saját életed...

2019. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát, nálunk annyira szexi volt a matektanár, hogy a tanárnénik is egytől egyig nedvesedtek rá....nem kellett hozzá sérült lélek :D Mondjuk ő nem volt pedofil, amit biztos, hogy sokan sajnáltak :D
2019. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az más, hogy tetszik és jóképűnek találja...De egy tinilánynak szerintem önértékelési problémái lehetnek, ha képes együtt lenni vele mint egy pár.
2019. jan. 8. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, valszeg csak naiv.


Amúgy egy kis program ötlet a városkátoknak: lincseljetek már meg azt a tanárt egy ehhez hasonló szép délutáni napon.... Vagy legalább jelentsétek be, hogy soha többé ne mehessen gyerekek közelébe.

2019. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!