Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utál az osztály nagy része?

Miért utál az osztály nagy része?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9. osztályt, és 4 hónap alatt még senkivel sem tudtam olyan jóba lenni, mint a többiek egymással. Ha valamit elbénázok kiröhögnek, csak akkor beszélnek velem, ha valami kell nekik. Tesin most kezdtük a röplabdát, és ha nem sikerül átütnöm a labdát, a fél osztály röhög rajtam. Néha látom/hallom, hogy rólam beszélnek. Nagyon rossz érzés, pedig semmit sem tettem.

Visszahúzódó és csendes vagyok. Nem sminkelem magam, visszafogott ruhákban járok. Van 3-4 ember akikkel elbeszélgetek néha, de nem mondanám barátságnak. Ha ez lesz mindig, egy szenvedés lesz a 4 évem...



2019. jan. 9. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:
16/l *
2019. jan. 9. 19:07
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Most azt várod, hogy ajnározzunk, amiért nem sminkelsz, és visszafogott ruhákat hordasz? Attól még nem leszel különb. Hogy utálnak, az biztos nem ezért van. A népszerűség nem a külsőn, hanem a személyiségen múlik elsősorban.

Szóval ne hidd, hogy azért utálnak, mert nem vagy egy éjszakai pillangó. Nem vagy különb náluk

2019. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Szia. Szerintem jobban teszed ha nem is próbálkozol ilyeneknél, ilyen féreg emberek ugyanezt érdemlik, te pedig nem érdemled meg hogy így viselkedjenek veled.

Én ezért voltam magántanuló, és most ezért nem mentem tovább sehova. ha esetleg nem leszek magányos és lesz egy melóm úgy tökéletes lesz az életem és megleszek.

Az meg hogy visszahúzódó vagy nem sminkelsz nem vagy egy pózolos instás félmeztelen ribi az pedig tökéletes, szóval gondolj úgy az egészre hogy te sokkal jobb vagy mint ők, mert ez így is van!

17F - Szóval nem vagyok lány, hátha egy srác szava jobban számít neked :) Azzal foglalkozz aki megérdemel mert elfogad szeret ahogy vagy, az ilyenek pont nem azok!

2019. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
2-es azt szerintem hozzá kell tenni hogy hiába nem a külseje miatt más csak mint a többiek, de ha külsőre ő ilyen, akkor belsőre is tutira normális. Az emberek 90% főleg iskolába már nem ilyen. Ő az egyik tökéletes kivétel a sok közül, és ne mtudják őt elfogadni mert nem "menő". pedig egy ilyen lány egymagába többet ér az összes ilyen hulladék embertől
2019. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, csak én 7.ben kezdtem a gimit, és borzalmas 6 évem volt. A végére az egész személyiségem megváltozott, idomult hozzájuk, 11-12.ben már nem volt olyan rossz. Az egyetem meg egyenesen király :DD Kitartást, írj ha gondolod beszélhetünk ;)
2019. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hasonló volt nálam is. Szerintem aki azt mondja ne foglalkozz velük (nyilván egy bizonyos fokig ez így van) de muszáj foglalkoznod, mert rengeteg időt fogsz még velük tölteni és te a másik nézőpont vagy jelenleg. Mert van aki a tömegből szemlél másokat és vagy te akire néznek jelenleg. Én is visszahúzódó lány vagyok, sokat szenvedtem mire igaz barátságokat kötöttem. Utolsónak választottak a tesiórákon és volt olyan óra ahol egyedül ültem... most már változott a helyzet. Mit csináltam? Még ha visszahúzódó is vagyok nyitottam a többiek felé és magamat adtam. Kedves voltam és segítőkész. Előre szólok sok energia és stressz lehet ez az út mire te is a geng része lehetsz de megéri. Az az ember akire én 1 éve csak panaszkodni tudtam mennyire kétszínű... kiderült róla hogy oké kétszínű:D de van logikus oka. Az oszrályunk felszínes és kétszínű a legtöbb ember mert mittudomén... ő másoknak csak azt mutatja amit ők neki. Velem azért őszínte mert én az vagyok. Én megláttam a totál pozitív oldalát és mára már az egyik legjobb barátom. Szóval lehet kiröhögnek,kibeszélnek de ne érdekeljen, add magad és rájönnek ha jóban lesztek az nekik is több energiamegspórolás mint hogy itt nézzenek és véleményezzenek. De tényleg, légy aki vagy és adj a dolognak időt! És tegyél érte hogy meglássák ki is vagy valójában!
2019. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!