Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik nekem ez a fiú, vagy...

Tetszik nekem ez a fiú, vagy pedig csak a barátja szeretnék lenni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Év elején az osztályfőnököm, a mostani padtársam mellé ültetett. Azelőtt nem is nagyon beszélgettünk, maximum pár szót néha váltottunk. De amióta mellette ülök rájöttem, hogy milyen kedves, vicces, jófej és érdekes belülről. Nagyon szeretek vele beszélgetni, és mellette (amikor ülök órán és filmet nézünk vagy ilyesmi) furcsa kimondani, de biztonságban érzem magam. Mostanába sokat szoktunk együtt lenni a szünetekben, leülünk beszélgetünk, eszünk ilyesmi, de hogyha egy másik lány osztálytársam mellé ül huzamosabb ideig vagy ilyesmi akkor féltékenynek, és kényelmetlennek érzem magam. Lehet csak azért nem mondom ki hogy igen is szeretem, mert félnék attól hogy ha nem viszonozza akkor az nagyon rosszul fog esni, az egyik (iskolán kívüli) barátnőmnek ő tetszik. Ahhj, nem tudom eldönteni, hogy egyszerűen csak a legjobb barátja szeretnék lenni, vagy annál több is? Egyszer úgy érzem hogy úgy megölelném és minden percemet vele tölteném, máskor pedig úgy hogy hát inkább csak a barátja szeretnék lenni. És ami plusz furcsaság, mindig benne van az álmomba, és legtöbbször valami "romantkus" dolog történik köztünk. Ő egy évvel idősebb nálam, ő fiú, én pedig lány. Ha valaki segít ezt kibogozni annak nagyon szépen megköszönöm <3

2019. jan. 11. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit kibogozni, belé vagy zúgva, csak azért vagy bizonytalan, mert nem tudod, hogy ő mit érez irántad. Ha elkezdene rád nyomulni, nem hiszem, hogy gondolkodnál azon, hogyan reagálj.
2019. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak.

Köszi szépen a segítséget! Egyedül itt az a baj, hogy nem tudok rá úgy tekinteni mint aki tetszik, és úgy sem hogy csak egy barátom...

2019. jan. 12. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!