Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hazudik? ( szalaga...

Szerintetek hazudik? ( szalagavató)

Figyelt kérdés
14 éve élek a párommal aki már a férjem is. Van neki egy előző kapcsolatából egy 18 éves lánya. Nagyon szeretem, sok mindent megiszt velem.Mióta kamasz ritkábban látjuk,sokat van a pasijával.Idén érettségizik,most lesz a szalag avatója. Ma volt nálunk ,megkérdeztem,hogy tudja e mikor lesz neki mert eddig nem tudta a pontos dátumot. Azt mondja január 26.-án. Én meg csak pislogtam mert még csak meghívót sem kaptunk... Látta hogy meglepődtem,azt mondja :meghívót még nem kaptak és még a vendégek számát sem írták fel. Én úgy érzem most füllent :( sajnos volt már rá példa. Úgy gondolom nem akarnak meghívni minket ( legalább az édesapját hívná el) . Az anyukával már évek óta nem tartjuk a kapcsolatot ,az anyuka nehezen fogadta el hogy a párom nem szereti már. Azóta neki is van párja.de a férjem lányával jóban vagyunk .Igazából az lenne a kérdésem,hogy az lehet e hogy 2 hét van a szalagavatóig és a dátumot is csak most tudta meg ?ráadásúl meghívók sincsenek még.? Mennyivel előtte szokták a dátumot megtudni? illetve a meghívottakat összeírni,a meghívót odaadni a diákoknak.
2019. jan. 13. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Saját szalagavatómból kiindulva: a dátumot jó előre tudtuk, de a meghívókat még egy héttel az időpont előtt se kaptuk meg, kb. 2 héttel azelőtt írták össze. Nem feltétlenül füllentett a dologról, lehet, hogy csak nem várja annyira és elfelejtette említeni.
2019. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!