Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha múlt hét...

Mit csináljak, ha múlt hét szerdán vizsgáztam egy tárgyból, de azóta sem jött róla semmi hír, hogy sikerült e? Most szerdán lesz megint vizsga, nem tudom hogy fel kell e vennem vagy sem.

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Vedd fel, az a biztos.
2019. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Pont a pótvizsga és felkészülés miatt mi még aznap délután megtudjuk az eredményt.


Valószínűleg is ... max másnap, szóval szerintem te nem tudod hol kell keresni az eredményt.


Érdeklődj az egyetemen, hogy mi van ne a gyakorin kérd ki idegenek véleményét. Tegyél valamit, hogy megtudd mi lett az eredmény...

2019. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Az egyeseket hamar beírják általában, szeritnem nyugi
2019. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Már megcsináltam 3 másik vizsgát és mindegyikről jött már eredmény,hogy milyen lett.Általában már aznap vagy másnap.Ez meg már lassan 1 hete semmi.

2019. jan. 14. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen, pont ezért kell az egyetemmel felvenni a kapcsolatot... Nem a gyakorin kérdezősködni.


Amúgy igen, felvenném a helyedben. Holnap nagyon gyorsan kideríteném mi a helyzet ... bármi áron ... a gyakvezetőtől kezdve a tanulmànyi irodáig mindenkit.


Majd a választól függően vagy leadnám a vizsgát vagy átmennék rajta 😎

2019. jan. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felhívtam a tanszéket,még senkinek sincs beírva a jegy.

Szóval nem tudom hogy meglett e vagy sem.És holnap van a következő vizsga.De azt mondták,hogy azt már nem tudom felvenni

2019. jan. 15. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Csak azt ne mondd, hogy a BGE... ott szoktak ilyenek történni, külkeren biztosan.

Ha nem sikerült, akkor írassatok ki vele még egy vizsgát.

2019. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"holnap van a következő vizsga.De azt mondták,hogy azt már nem tudom felvenni"

Hamarabb kellett volna feltenned a kérdést, akkor már akkor mondtam volna, hogy vedd fel, az a biztos.

2019. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,BGE..
2019. jan. 15. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg qrva nagy hülyeség lett volna úgy felvenni vizsgát, hogy az előzőnek nem tudod az eredményét. Simán előfordulhat az is, hogy az elsőn átmész, aztán másodjára meg megbuksz, és akkor szopóroller van, mert mindig az újabb eredmény számít.
2019. jan. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!