Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy zajlik egy ottalvós/többn...

Hogy zajlik egy ottalvós/többnapos osztálykirándulás?

Figyelt kérdés
Marmint arra lennék kiváncsi hogy a tanárok kiengednek e este vagy kikell szöknixd meg hogy a szobákat hogy osztják fel.Meg úgy általában mit lehet csinalni.(nyilván mindenhol más de azért kiváncsi vagyok)

2019. jan. 15. 15:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy most megyunk majd elosszor és azért kérdezem :) 16/l
2019. jan. 15. 15:50
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Minket nem engedtek ki, este 10-kor körbement az ofő, hogy minden rendben van-e. Mindenki “aludt”. Amint elment az osztály 90%-a kiszökött és elmentünk egy kocsmába, soha senki nem tudta meg. A szobákat mi osztottuk fel, ki hol és kivel alszik egy szobában.
2019. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

este 10-ig kint lehettünk, utána létszámellenőrzés volt, h mindenki megvan-e, utána meg azt csináltunk, amit akartunk.

Koleszban voltunk, több más iskola osztályai is ott szálltak meg. Egyik oszttársam szexelt egy csajjal, volt aki csak ujjazott, volt akik szexcsatornát néztek, mert lehetett fogni pont a társalgóban, sokan ittunk, én hánytam is többször.

Csak fiúk vagyunk osztályban, két tanárnővel voltunk, egyszer se jöttek ki, jól aludtak. Viszont más iskolák tanárai lesben álltak, meg felügyeltek és a diákjaik úgy szöktek át hozzánk.

Volt egy idős tanár, ő a lépcsőfordulóba a diákjaik folyosójához kivitte a széket, hogy ott őrködik, aztán mikor elaludt, beosontunk mellette, de volt mikor csak tette, hogy alszik, aztán felugrott és kergetett minket, mi meg elbújtunk mindenfele. Utána direkt hangoskodva mentünk,h észrevegyen és kergessen.

Meg sok minden volt. Másnap elmeséltük ofőnknek, miket csináltunk és jót röhögött az egészen.

Más tanárok viszont másnap leszóltak minket a viselkedésünkért, tanárnőinknek is szóltak,de ők azt mondták rá,hogy biztos összekevertek minket más diákokkal,mert a mi folyosónkon egész éjjel csend volt és a szobában volt mindenki normálisan.

Szerintem a tanárok hozzáállásán és mentalitásától függ minden.

2019. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
jah azt nem írtam, ez tavaly volt 11. osztály, 17 évesek voltunk nagyjából mindenki
2019. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!