Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kapok ennyi ellenszenvet...

Miért kapok ennyi ellenszenvet, bántást? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Érettségire épülő OKJ-s képzésre járok. Fősulira azért nem egyből mentem, mert nem tudtam, mit akarok. Az érettségim majdnem színötös, az osztálytársaké többnyire gyenge-közepes. Az osztálytársak már egy ideje ahol lehet, betámadnak.

A tanárok gyakran kiemelik, hogy nekem sikerült a legjobb eredményt elérni a dolgozatban(abszolút nem élek ezzel vissza), ám olyankor puffognak magukban, fintorognak.

Kis kedvencnek, nyalisnak neveznek a hátam mögött.

Egyszer volt egy elszólásom, amikor valakit(az egyetlen embert aki bír engem az osztályból) fikáztak, azóta sz*rkavaró, meg minden vagyok, aki mindenkiről dumál a háta mögött, de nem ez lehet a fő ok, ugyanis korábban is ilyenek voltak velem. Jelzem, pont hogy ők azok, akik mindenkiről kiforrott véleményt alkotnak, nekik mindent szabad, nekem kussolni kell. Mindenkit kibeszélnek, szemébe nyaliznak.

Most lesz egy régi dolgozat, amit mindenkinek újra kell írnia, csak nekem nem muszáj, mert 5-ös lett, de ez a szabály mindig él, nem kivételezésről van szó. Mivel ugyanazon feladatok lesznek benne, amiket már megírtunk, ők lefotózták a dolgozat feladatait, hogy tudják, mit kell tudni, erre fel kitalálták, hogy mivel láttam, hogy lefotózták a dolgozatot, biztosan megyek árulkodni a tanárhoz.

Nagyon rosszul esik, hogy konkrétan nem tudom, miért kapom ezt az ellenszenves támadást, rosszindulatot.

Nem nyalizok, csak kedves vagyok mindenkivel, egy percet sem hiányoztam még. S nem hogy nem pletykálok, ma két tanár is szóvá tette, hogy beszéljek többet, mert olyan csendes vagyok.

Kíváncsi vagyok mit fogtok írni, 3 és fél hónap van hátra, de úgy érzem, megbolondulok. Egyébként 20 éves "felnőtt" emberekről van szó, és két olyan ember, akikkel jóban voltam az elején, aztán egymásra találtak, engem pedig kitúrtak a "körből", valahol akkor(1,5 éve) indult a lavina.



2019. jan. 15. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Ostobák. Fosd le őket.
2019. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idióták, ha 20 évesen ennyi eszük van. Ez csak őket minősíti. Ne foglalkozz velük, csak tanulj szépen tovább, ahogy eddig. Kitartást! :)
2019. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!