Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szakgimnazisták! Nektek mi/...

Szakgimnazisták! Nektek mi/ mi volt a kötelezően választott tantárgyatok 11.12. -ben?

Figyelt kérdés
Mindenki olyan tárgyra ment, amire akart? Hogy működik ez?

2019. jan. 15. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Emelt matek, de nagyon nem ment az integrálás meg a deriválás, ezért 12. második félévére átmentem emelt németre :/

És amúgy igen, mindenki olyan tárgyra megy, amilyenre akar, FELTÉVE, hogy indul az a fakt. Én először egy barátnőmmel emelt fizikára akartam menni, de az egész évfolyamból csak mi ketten jelentkeztünk, ezért nem indították, csak közép fizikát, szóval választhattunk, hogy vagy arra megyünk, vagy arra a faktra, amit 2. helyre írtunk. És én az emelt matekot írtam 2.-nak, szóval oda mentem.

2019. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Három éve érettségiztem én földrajzot választottam

Okj-n hasznát veszem meg a munkámban is

Ugy válassz hogy nagyon jól jön köbi tanulmányokhoz bármilyen felsö oktatásba mész

2019. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez minden szakgimiben van ugye? Fontos hogy nem sima gimnázium.. A szakmai tárgyak mellé lehet akkor választani pluszt? Heti hány óra volt? Köszi a gyors válaszokat egyébként :)
2019. jan. 15. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Yes.

Yes,de azért kérdez rá a suliban,ott biztosan tudják.

Én a katonai alapismeretekt választottam pluszba.

2019. jan. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Infót választottam.

Ja de én nem szakgimis voltam, szakma utáni érettségit tettem. 2éves volt az egész, második évben magántanuló voltam 2-3infó órán ha láttak... 😂


Érettségi meg lett, tanulni se tanultam rá semmit.

2019. jan. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szakgimi régen szakközép volt, ugye? Abba jártam, társadalomismeretet választottam :)
2019. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Szakgimiben az első év után csak egy természettudományos tárgy van, amit az iskola határoz meg
2019. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!