Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretnék kiadni egy cikket,...

Szeretnék kiadni egy cikket, valamilyen fórumon. Ez a cikk fiataloknak, tiniknek ajánlott előnyben. Ez egy igazán komoly cikk lett. Aki tud az mondana nekem újság kiadókat, vagy más fórunokat, ahol megjelenhet a cikkem?

Figyelt kérdés

#kiadó #fórum #tini #Fiataloknak szóló újság
2019. jan. 19. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi a téma, és mégis, hány éves vagy?
2019. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

felrakod fbre és megosztod csomó emberrel.

szted a mai világban melyik fiatal olvas már újságokat, meg hetilapokat?

2019. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem érdekelne, hogy mi a téma és milyen valóban a cikk!

2019. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, hogy írtatok! Ha még valakinek van esetleg ötlete, annak nagyon hálás lennék, ha leírná.
2019. jan. 20. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor ez azt jelenti, hogy se a korod, se a cikk témája nem jut el hozzánk? vagy várj, nem vagy még 16? megírhatod privátban is nem köplek be, kölyök.
2019. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.(ez nem tudom, hogy mennyit számít) A cikkem témája, az emberek elítélése, és bántása lelkileg/testileg, nagyon sok olyan embert ismerek akit bántanak, és megaláznak. A tanárokkal beszéltem, és írtam egy cikket, hogy szerencsét próbálhassak, és végre kinyithassa a szemét néhány ember, tudom, hogy egy ember nem tud semmit se tenni, ezert szeretném ha sokan belátnák ezt a dolgot, és segítenének más embereknek. ,,Néha csak egy mosoly feldobja az ember napját."
2019. jan. 21. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:

ne vedd bántásnak, a stílusod miatt kérdeztem, kisgyereknek hittelek.

amúgy nem tudom. suliújság, posztold ki a facere, vagy keress meg valakit a cafeblogon, hogy vendégposztolnál egy kicsit.

2019. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos elég gyerekes vagyok, nem tudok változni, talán nem is akarok, köszönöm a tippet. 😊
2019. jan. 21. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!