Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szereti mindenki a mémeket?

Miért szereti mindenki a mémeket?

Figyelt kérdés
Szerintem a mém nézegetés baromság és időpocsékolás. Csak rontja az agyunkat stb. Az osztálytársaim is szünetben csak a mémeket nézegetik / mutogatják, és ha mondom hogy ez engem hidegen hagy ,akkor jönnek az "Úristen", "ez nem ember" stbvel. Csak én vagyok az aki utálja a mémeket és nem tudja hogy ezekben mi olyan vicces és érdekfeszítő hogy lekössön akár órákig?

2019. jan. 21. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mém a lényeg, hanem a közösségi élmény. Régen a Bayblade műanyag szir-szar pörgetése, a Pokémon kártyák és tazók gyűjtögetése, a jojózás meg minden generációnak és korszaknak a maga divatja sem volt mindig értelmes dolog, de divatos és közösségépítő dolog volt.
2019. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti, de ne hidd hogy ettől te most műveltebb vagy intelligensebb vagy azoknál akiknek van annyi humorérzékük hogy az egyszerűbb poénokon és képeken is tudnak nevetni.
2019. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam frontálisan ezt nézni, de van, amikor belefutok 1-2-be, így azokat megnézem. Talán azért jó, mert karikatúrába helyezi az életet, a nehézségeket, hogy könnyebben elviseljük azt, vagy épp inspirációt ad a cselekvésre.
2019. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Mém?

Az mi?

2019. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!