Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek úgy osztálytalálkoz...

Elmennétek úgy osztálytalálkozóra hogy a többiek bántottak, csúfoltak régen?

Figyelt kérdés

Mindig is kocka voltam, már általánosban is, igaz akkor duci is.

Azóta is kocka vagyok csak lefogytam, lett diplomám munkám és ennyi. Nincs párom, saját lakásom a szüleimmel lakom, spórolok.

A volt osztálytársaim közül háromnak gyereke, gyerekei vannak. Van aki 2x házasodott. Olyan is van aki orvos lett vagy focista külföldön.

Rengetegett piszkáltak, emiatt sok gondom volt, amit pszichológus tett helyre. De most a meghívó miatt előjöttek az emlékek.

Szívem szerint maradnék itthon de két barátom is hívott, hogy menjek.

Az osztályfőnökünk nem jön el, mert kiderült hamis diplomával tanított. Így elküldték, nem is találták meg a címét, fbja sincs.


2019. jan. 22. 01:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Azóta eltelt pár év, mindenki érettebb lett és te is megmutathatod, hogy milyen király ember lett belőled! :D Ha elő is jön, maximum csak nevetés szintjén. Ha barátaid is hívtak, akkor meg pláne menj, velük baj nem lehet :) Plusz meghívtak téged is, tehát minden kötekedés ellenére, az osztályközösség tagjának tartanak, és ez jó.
2019. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Rendes meghívót a szervezőtől nem kaptam, csak meghívtak ők ketten. A vacsora amit szerveznek arra sem hívtak, csak úgy az iszogatásra utána.
2019. jan. 22. 02:09
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Én nem mennék. Egyrészt, mert tuti nem érezném magam így jól, másrészt, meg kinek lenne kedve jópofizni olyanokkal akik annó kb megkeserítették az életem?!
2019. jan. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem járok osztálytalálkozókra, mert nincsenek kellemes emlékeim. Nem is vagyok kíváncsi rájuk, hiszen már akkor is távol álltak tőlem.

Minek hallgassam a dicsekvést,nagyképűséget. Az emberek nem sokat változnak.

Nem mennék, de ezt Neked kell tudnod.

Olyan emberekkel tartom csak a kapcsolatot, akikkel ha tálálkozom, utána jobb lesz a hangulatom, és nem rosszabb, mert akkor nincs értelme.

2019. jan. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Ne menj el . Nekünk is volt ilyen bohóckodás, én sem mentem el.. Utálom azt az osztályt....
2019. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem regen pont ez volt a helyzet. Az elkenyesztetett gazdag osztalytarsaim leneztek az olyat aki atlagosan el. Cikiztek csufoltak es nem csak engem. Akiket meg csufoltak ok probaltak benyalni meg behodolni, engem annal jobban utaltak mert nem voltam nyalis aki loholt utanuk.

Hiaba irtak itt hogy azota "felnottes,erettebbek lettek" nem ez szamit!! Hanem hogy nem erezned jol magad mert eszedbe jutna miket csinaltak stb.. En nem mentem el amikor volt, aztan kiderult hogy az uri banda ment el csak akik azota is olyanok mint iskolas korunkban. Raadasul ha most sem kuldtek meghivot es csak iszogatni hivtak, a kajara mar nem akkor nem is kerdes, nyilvan nem mennek. En hagyom oket es ok is hagyjanak engem es kesz.

2019. jan. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ne áldozd a szabadidődet félig idegen emberekre. Régen sem ismertétek egymást. Tudták miket szeretsz és mik a céljaid? És te az övékét? A cikizésen kívül volt más kontakt?
2019. jan. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló vagyok, mint te

én nem mentem amikor hívtak és nem is tervezek velük találkozni többet

van pár régi osztálytárs akikkel szívesen találkoznék, beszélgetnék, de őket max felkeresem privátban

2019. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én se mentem.

Ráadasul a miénk pénz lenyúlásra ment. "Be kell adni, mert veszünk a volt ofőnek ajándékot" minek? "6000 ft a vacsora per fő úgy készülj" aha, egy neve sincs falu, egyetlen kocsmájában mirelit pulykafasírtért és sült krumpliért?! Ne nevettessetek már.

A gyerekek gonoszak, és erősnek kell ahoz lenned, hogy a több évnyi cikizés, gúnyolódás és megalázás ne tegye rá bélyegét az egész életedre. Én nem voltam az. Ők az okai, hogy azóta sem tudok bízni senkiben, hogy nem tudok kapcsolatokat kialakítani, vagy hogy nem tudok mosolyogni és azt mondani "nincs semmi baj" egy olyan helyzetben ahol illemből megkövetelnék, de nekem ez igen is baj.

Ezért néznek bunkónak sokszor az emberek.

De már nem érdekel. Ugyanis nem tudok rajta változtatni.

Minek áldozzam hát az időm rájuk?!

2019. jan. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Én sem mentem el. A facebook csoportban, ahol szervezni kezdték, felajánlottam, hogy autóval el tudunk hozni pár embert-ezen felhúzta magát az egyik olyan osztálytársam, aki anno folyamatosan beszólt akkor is. Képzőművésznek tanult a lelkem és mivel nem tudott belőle megélni, még nagyobb arcot épített magának, ezért sértette a felajánlás. Durván beszólt a csoportban is, többes számban fogalmazva " röhögtünk rajtad" stb. Beírtam, hogy akkor minőségi szórakozást kívánok nektek és kiléptem.


Nem érte volna meg így.

Neked is gondolom van elég bajod, mint hogy újabb lelki sérülést szerezz magadnak.

2019. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!