Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet az ilyen gúnyos...

Hogyan lehet az ilyen gúnyos csajokat leállítani?

Figyelt kérdés

Szóval a mostani barátom református lelkésznek készül, akik simán házasodhatnak, gyerekük lehet stb, és van az osztályomban egy csaj, aki nem bírja felfogni a különbséget a lelkész és a pap között, és állandóan azt pletykálja, hogy "hallottátok, hogy a Móni egy pappal jár?!" meg hogy én így milyen egy ribi vagyok, hogy "bűnbe viszek egy papot", holott ötvenszer elmondtam már neki, hogy basszus ő egy LELKÉSZ (!!!), de mintha valami fogyatékos ötéves volna, ez nem jutott el az agyáig, és mindenhol, még fészen is azt terjeszti rólam, hogy én egy "papot rontok meg".


Nagyon elegem van, sokszor a sírás környékez, és képtelen vagyok levakarni ezt a kis hülye, rosszmájú piócát.


Mit tegyek? 18/L.



2019. jan. 22. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogyatékos...

Figyi szrj bele ő idiótaságát reklámozza

2019. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, legyél boldog
2019. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy látja rajtad, hogy fel tud húzni ezzel. Valószínűleg érti, i a különbség, csak direkt tovább szívat, mert látja, hogy téged ez idegesít.

A legjobb, ha nem veszed fel, vagy még úgymond büszkélkedsz vele, hogy igen te megrontasz egy papot. Így nem tud vele többet támadni.

Harmadik lépésben pedig rá kell jönnöd őt mi idegesíti, és ezzel szétszeded. :D Így kell elpusztítani az ellenséget :D

2019. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki azt, hogy sátánista szeánszon együtt fogtok véráldozatot bemutatni, miután megittátok egy kecske vérét. De ezzel az infóval most olyan tudás és felelősség birtokába került, hogy ha elpletykálja, veszélybe kerülhet.


Szóval az idiótákból még nagyobb idiótát kell csinálni :D :D :D

2019. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mondd el, hogy az az ő baja, ha ilyen alapvető különbségeket nem tud, vagy azt hiszi, hogy csak római katolikus papok léteznek. A saját butaságát bizonygatja csak ezzel :D
2019. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Le kell fejelni, attól úgy meg fog lepődni, hogy egy életre befejezi a pletykálkodást.
2019. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 18 vagy, akkor már úgysem kell sokáig elviseled, hisz nemsokára érettségiztek, addig meg próbáld minél nagyobb ívből letojni. Biztos felfogta, hogy mi a különbség, de direkt a véredet akarja azzal szívni, hogy teszi a hülyét, tehát ha látja rajtad, hogy nem érdekel a dolog, akkor valószínűleg majd abbahagyja.


Mondjuk szó mi szó, aki 18 éves kora környékén még örömét leli az ilyesfajta szívatásban, az elég visszamaradott (mi valahogy az ilyeneket 14-15 éves korunkra kinőttük).

2019. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedés van a gúny mögött. Ne nagyon mondd neki, hogy mi az ábra, mert látja, hogy bosszant és csak azért csinálja. Mondd neki: Tökéletesen igazad van Kuksikám. Most fogsz érettségizni? azzal törődj, meg a felvételivel.

(még a görög katolikus pap is házasodhat egyébként)

2019. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ilyenkor rá kell mondani egy Igen, így van. Vagy szid, mond vakamit, le OKÉzod. Ennyit mondasz, Oké. Meglatod, leáll. Vagy hummogsz egyet, ha mond valamit, hmmmm. És ennyi legyen max a reakciód.
2019. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

# 6 Lefejelni, persze, hogy aztán évekig járjon a bíróságra... nem lenne szerencsés egy felfüggesztettel kezdenie a felnőtt életet, plusz az ápolási költséget is kinyögnie neki vagy a szüleinek.


Le kell az ilyet sz @ rni, mást úgysem lehet kezdeni vele. Ha majd nemsokára bekerül egy normális, felnőtt egyetemi és/vagy munkaközösségbe, akkor valószínűleg már nem kellesz elviselnie az ilyeneket. Nekem legalábbis az érettségivel lezárult a szívatásokkal teli életszakaszom.

2019. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!