Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában ki a felelős azért...

Iskolában ki a felelős azért ha egy tanteremben felejtett naplót ellopnak? Nem a tanár aki felelőtlenül ott hagyta?

Figyelt kérdés

A napló eltűnt. A napnál világosabb hogy diák vitte el, de mivel ott lett hagyva egy nyitott tanteremben óra után, bárki lehetett így az életben nem derül ki, ki volt. Bement felkapta vitte. Mire kellett neki kérdés, lehet semmire, lehet kivágta az első kukába.


De akkor is az igazgató felelőst keres, én meg nem értem: megvan a felelős. Az a felelős aki őrizetlenül hagyta és ezzel lehetővé tette hogy ellopják.


Hát ha az éjjeliőr elmegy kocsmázni és nem zárja be az épületet, és mire visszajön kipakolják akkor ki a felelős? Kérdéses ez egyáltalán?


2019. jan. 25. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
49%
Régen jártam iskolába, nálatok a nap végén mit csinálnak a naplóval? Nálunk egyszerűen a tanári asztalban hagyták (mindig ugyanott volt az óra).
2019. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván az a felelős, aki ellopta.
2019. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valamit ott hagytak, nem azt jelenti, hogy el lehet vinni. Ezt jogtalan elsajátításnak nevezik. Vétség, 1 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
2019. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
88%
Ejj, ebben az alapítványi iskolában mindig történik valami
2019. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
64%
Az e-napló korában ennek egyáltalán nincs jelentősége!!
2019. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

"Az e-napló korában ennek egyáltalán nincs jelentősége!!"


És hol írtam én hogy itt van enapló? Tán azt hiszed mindenütt van?


De marha bölcs(nek hiszed magad)

Akkor educatio és OH statisztika tessék utána nézni az enaplót használó intézmények aránya 70 %! körüli.


Van ahol nincs bőven.

2019. jan. 25. 12:41
 7/61 A kérdező kommentje:

és ugye gondolom azzal sem árulok el újdonságot hogy mpég mindig a papírnapló a hiteles és kötelező vagyis lehet enapló, de papírnapló akkor is kell legyen.

Mégpedig 100%ra egyező tartalommal.

2019. jan. 25. 12:42
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
A felelős, aki ellopta. Azt keresi az igazgató.
2019. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig bevitte a tanár a tanáriba. Óra végén is, nap végén is. Ha a tanár nem vitte be, akkor a hetes dolga volt leadni a tanáriba a naplót.

Egyszer a mienk is eltűnt, fostunk is, mert alap dokumentum. Benne a jegyek (e-napló nem volt még). Féltünk, mi alapján kapjuk a félévi bizit. Aztán meglett, tyúkeszű fiatal ofőnk keverte el (de két hónapig nem volt meg.)

2019. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Aki ellopta a naplót, remélem lebukik. Az ilyen véglények miatt zárták nálunk szünetekben a termeket.

Mit akarhatott ezzel elérni? Hogy osztályozhatatlan legyen?

2019. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!