Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek lehet jó nyelvtanár?

CasperInfoFan kérdése:

Szerintetek lehet jó nyelvtanár?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 21 vagyok idén végzem a gimit spanyolban nőttem fel valamint angliába. A spanyolom kicsit jobb mint az angolom és félek hogy gimi után merre tovább.. Szeretnék nyelveket tanulni ha lehet még Olaszt Franciát Portugált és Katalánt tanulnék a Spanyolom és az Angolom mellé. Nagyon köszi mindenkinek!

2019. jan. 28. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor tanulj meg helyesen irni.
2019. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. nyelvtanár akarsz lenni? vagy nyelvtanárt keresel?
2019. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetsz, szorgalommal és kitartással,semmi sem lehetetlen csak tegyél érte és ne add fel, idővel sikerülni fog, legyenek előtted célok, például 2 év alatt meg tanulom ezt a nyelvet aztán 2 év alatt a másik nyelvet és így tovább :-)

Én nem rég kezdtem németet tanulni, ha ez menni fog jön az angol ezekután spanyol nagyon meg szeretnék már tanulni de tényleg :-) aztán olasz és végül Orosz bár lehet hogy Portugál lesz belőle mivel egyik rokonomnak portugál a felesége :-)

Sok sikert és kitartást, jó tanulást :-)

2019. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell tanár. Épp azon agyalok hogy milyen szakra kéne jelentkeznem az egyetemre. Köszi a válaszokat. :-)
2019. jan. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!