Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert nézett rám?

Miert nézett rám?

Figyelt kérdés
Ma tesi oran mondta a tanár h lesz netfit mérés a suliban/gimi/ és megkérte az egyik lany h az ilyen testmagassag testsúly ilyenek,az március végén legyen. Erre ugye így körbe álltunk a tanárt páran,3-4 lany és így mondja h: Jól van akkor atrakjuk március végére hátha valaki majd fogy/fogyozik addig. Miközben a fogy szot mondta rám nézett,fe utána már nem? Miert nézett rám? Csak úgy random mert beszelgett?
2019. jan. 31. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt sugallta, hogy dagadt vagy és fogyj le. Különben, ha ez nem így van, nem írnál ki ioyen érdektelen kérdést.
2019. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha rád férne, akkor nyilván célzás akart lenni, de ennyi infóból ezt nem tudhatjuk.


Engem meg pár osztálytársamat anno. nem mert lekövérezni a tesi tanárunk, ezért csak annyit mondott, hogy sűrűk vagyunk. :D

2019. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig nemrég vitt ilyen 10km turaversenyre meg 4,75 vagyok tesibol. De utána ugyanúgy ez szoba került és nem nézett rám egyáltalán
2019. febr. 1. 15:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg úgy volt h magyarázott közben meg ugye felváltva nézett mindenkire
2019. febr. 1. 15:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Most komolyan dagadtnak tart? Lany vagyok
2019. febr. 1. 15:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg ugye magazni szokott minket és asszem lehet így mondta h “Fogynak” de utána ugyanúgy megegyszer elmondta ezt és nem nézett rám,sőt ugye egy másik lany aki kérte h átrakja az mondta h hátha fogy meg 5 kg-t mert eddig sikerült neki annyit a tanár meg helyeselt
2019. febr. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!