Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert csinaljak velem ezt az...

Miert csinaljak velem ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Szoval alapjaraton atlagos a kinezetem szoval nem vagyok kulonosen csunya vagy kulonsen szep... Csendes is vagyok de epp amennyire kell szoval nem jar allandoan a szam hanem atlagos mennyiseget beszelek vagy mi... Bunko egyaltalan nem vagyok de most nem magamat fenyezem de meg kedves is vagyok megis valamikor kiba.sznak velem kihasznalnak es azthiszik hogy ha valamit pletykalnak rolam vagy hazudnak nekem ugyse jovok ra hat de siman rajovok... A legszarabb tulajdonsagom hogy ezek ellenere mindenkinek barmikor megtudok bocsajtani es talan ezt hasznaljak ki... Vagy esetleg mas tippek?
2019. jan. 31. 17:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Es sokszor ugy erzem hogy en a kis elb.aszottka osztalytars vagyok akivel el lehet jatszadozni ha eppen unatkoznak (nem felreertve) es hogy tenyleg mindenkivel kedves es jaj beszolhatok neki ugyse fog haragudni mert nem vagyok kepes ra de telleg nem
2019. jan. 31. 17:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Sose bocsájtsd meg az elárulást. Mert akkor újra megteszik. Ez viszont nem az ő felelősségük,hanem a tied. Ha megbocsájtasz nekik,akkor vállald a felelősséget,ha kihasználnak.
2019. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jo az mondjuk igaz de ha meg kedves vagyok veluk TELLEG! Akkor miert csinaljak ezt? Nem azt mondom hogy en vagyok a legkedvesebb az osztalyban de hatarozottan az vagyok senkire nem szoltam soha egy rossz szot ha valaki ker tolem valamit altalaban meg is csinalom
2019. jan. 31. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossz közegben tartózkodsz, az ilyen emberi lényektől tartsd távol magad, csak magadnak okozol kárt, szellemileg és netalán fizikailag! Ebben különböző tőlük, fogd fel így, különb vagy náluk, sokkal jobban értékelhető, csak nem találod azokat az arcokat, akikkel szívesen lennél és oda-vissza megy a barátság. Iskola váltásnál biztos lesznek olyanok, akik tudnak is értékelni és nem néznek semmibe, nem lesz itt gond, ki tartás!
2019. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján, még gyerek vagy. Majd, ha elkerülsz otthonról, felnőttként magad dönthetsz a dolgaidról. Akkor majd otthagyhatod a munkahelyet, ahol nem érzed jól magad, és csak olyan közt kell lenned, akik jó hatással vannak rád. Amíg viszont a szüleid döntenek a sorsodról, sajnos muszáj vagy lenyelni a békákat. Gondolom ezek a dolgok a suliban történnek veled. Kérlek ne hagyd ott a sulit semmiképp, mert egész életedben bánhatod.


Amit még mondani akarok, az az, hogy legyél keményebb. Nem kell kezesbáránynak lenni, igenis mutasd ki a fogad fehérjét. Ne félj büszke és magabiztos kiállásúnak lenni. Mutass erőt, és ha valaki csesztet, akkor igenis kiabáld le vagy valami. De ne hagyd, hogy eltapossanak. 18/f

2019. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom egy idő után tudható rólad, hogy "bármit meg lehet vele tenni, úgyse veszi fel". Nem azt mondom, hogy gyűlöld őket, hanem hogy akiben csalódtál, azzal tarts távolságot.
2019. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom 8dikos vagyok szoval igen gyerek/tinedzser es pont iskolavaltas elott vagyok.. Mert hat ugye elballagok szoval hala az egnek nem kell sokaig ezt elviselnem,valoban rossz a kozeg mert azt hozza teszem hogy mindenki kibeszel mindenkit foleg a lanyok koreben de a fiuk koreben is akad ilyen szoval szoval itt telleg nem lehet tudni hogy kiben bizhatsz meg..De ezek ellenere akkor is elnyomva erzem magam ha mondjuk eppen nem en vagyok a celpontja ugymomd valakinek
2019. jan. 31. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy mit dumálnak a hátad mögött, mindenkiről pofáznak az emberek. A sikeres, népszerű emberekről még többet. Ne is nyomozgasd, hogy ki mit dumál rólad, mert sokszor az is hazudik, aki arról számol be neked, hogy mit dumálnak rólad a hátad mögött, vagy éppen az is kidumál.


Pár baráttal, családtagokkak beszélj csak bizalmasan, a többiekkel csak legyél korrekt addig, amíg korrektek veled.

2019. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod leszarni az embereket.. Ez igy nem lesz jó, sérülni fogsz. Sokat
2019. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!