Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy titkoljam el az osztálytá...

Hogy titkoljam el az osztálytársaim elől?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy nemrég az iskolában megkérdeztem az igazgatónőt, hogy nem e kaphatok az iskolából egy már nem használt számítógépet. Múltkor azt mondta hogy már intézi, és most féllek, hogy ne tudják meg az osztálytársaim. Jóba vagyok velük, csak az a baj hogyha megtudnák ezt, biztos idegesítenének vele... Szerintetek mit tegyek? Amúgy lehet baromságnak hangzik, de higgyetek nekem, ez most olyan szituáció ami fontos nekem.

2019. febr. 4. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az igazagtónőt, hogy ne szóljon róla a diákoknak, biztosan megérti.
2019. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgató nem fogja elmondani. Tanítás után egy órával vidd el, nem fogják megtudni.
2019. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkérsz valakit hogy tanítás után a pct veled vigye el kocsival , ha látja valamelyik rákérdez tróger azt hazudod iskolának javítani viszitek jó pénzért ....
2019. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!