Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak az utálómmal?...

Mit csináljak az utálómmal? Több lent ->

Figyelt kérdés
9.-es lány vagyok, azaz fél éve ismerem az osztálytársaimat. Az egyik lány az osztályból az első héttől utált, ő sem tudja, hogy miért, egyszerűen nem vagyok neki szimpatikus. Mostanában egyre többször szól be, aláz meg, nevet ki. Egyébként egy viszonylag kövér és szépnek nem nevezhető lányról van szó. Mellesleg múltkor 2 m-ről beszélt ki, ami nem esett jól. Ezen kívül van 3 csatlósa, akil folyton őt istenítik meg imádják, ezért ők is ellenem vannak. Ha bármi tippetek van, azt megköszönném :)
2019. febr. 5. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha rólad beszél, szólj oda, hogy: "na mi van, röfög a disznó?"
2019. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D igen, ilyenre gondoltam, de ez nem elég frappáns az ő szintjéhez. Ha a beszólást választom, akkor valami ütős kell. De köszönöm!
2019. febr. 5. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
És mi lenne, ha a táskájába tennél egy kiló kutyaszart, minden drága cuccát pénzét bekennéd vele, bosszut állnál és utána leszarnád (átvitt értelembe)? Normális lánynak tűnsz, az tipikus kis tini selejtek nem érdemelnek meg, főleg azt hogy ilyenek miatt készülj ki! Ilyen a sok tiniribi, ne is foglalkozz velük, hidd el nem éri meg :3
2019. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Igen, sajnos elég kétszínű és flegma a mai lányok stílusa, örülök, hogy engem nem így neveltek. Jaa, erre én is gondoltam, talán ez a legjobb megoldás
2019. febr. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor hajrá. ha szeretnél beszélni róla nekem leírhatod, szivesen meghallgatlak, nekem se épp jó tapasztalatom van emberekkel.. A legjobb az lesz ha leszarod őket!
2019. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a titok hogy meg kell verni már az elején, de úgy hogy menni ne tudjon egy hétig -> így tisztázod hol a helye. Utána nem fog beszólogatni, ne félj. Lehetőleg kézzel, de különböző eszközök is rendelkezésre állnak. Lehetőleg fából, fémmel sajnos egyszerűbb nagy bajt csinálni.
2019. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!