Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem sértő szerintetek ez? Ti,...

Nem sértő szerintetek ez? Ti, ha oktatók lennétek, hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

vegyészmérnöknek tanulok és elkezdtem pár hónapja egy kutatásban részt venni (ilyen tudományos diákkör). a professzorasszony aki a főnököm úgymond elég laza, tegeződünk is.

sokat olvasok egy ilyen határterületi témában tudományos cikkeket, ami kicsit kapcsolódik a témámhoz is, de azért nem szorosan. és most találtam egy nagyon érdekes kutatást, amit gondoltam elküldök

neki, de nem akarok bunkó lenni, simán lehet hogy ő már ismeri ezt vagy hasonlók, csak érdekel és gondoltam megkérdezem a véleményét róla


2019. febr. 5. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el nrki, de ne azzal, hogy ő ismeri e, hanem hogy erre most találtál rà, ő mit gondol erről meg arról. Vagy ha van vmi, amit nem értesz, arra kérdezz rá, azért érezze, hogy tud újat mondani.0
2019. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
66%
Szerintem nem para. Nekünk csoport van fészen, a diiákjaim mindent odatesznek amit találnak (nyelvet tanítok, szóval a szóvicces képektől a folyóiratcikkekig mindent) és sokszor oda is jelölnek hogy szerintem az jó-e vagy hiteles-e. Én örülök neki hogy az órán kívül is foglalkoznak a témával. Nem hiszem hogy normális tanár ezt "zaklatásnak" venné. Csak ne küldözgess neki hetente cikkeket ;)
2019. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sértő
2019. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!