Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért gáz, ha rövid gatyát és...

Miért gáz, ha rövid gatyát és hosszú szárú zoknit vesz fel valaki? Egyszer így mentem suliba és mindenki rajtam röhögött.

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
A focisták is így szoktak öltözni.
2019. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert az ovodában öltöznek igy :)
2019. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem véletlenül van boka zokni éppen a rövidnadrágok miatt hogy passzoljon a szett. A hosszú vagy sima zoknit meg a hosszú nadraghoz vesszük fel. Alap hogy ezt az ember tudja. Persze megeshet hogy épp az összes rövid zokni a tisztitoban van aztán csak hosszú van de azt is beszoktak tűrni. Mi értelme van hosszú zoknit venni amivel azt jelzed fázol mikor rövid nadragod van ami azt jelenti jó idő van.. olyan mintha be lennél szivva és nem tudod mi van 😃
2019. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nézd el nekik. A gyerekeknek sok dolog gáz ami már nem divat vagy még nem divat.
2019. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bár én fel nem venném együtt a kettőt, szerintem nem gáz.

Te ilyen vagy, neked ez kényelmes, tetszik. A társasággal van baj, amelyik ezt nem fogadja el, nem tolerálja :D

Vagy... irigyek voltak, hogy neked “még ez is” jól áll.

N

2019. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Felnottek kozul csak a bènák járnak ilyenben.

Te soha ne vegyèl fel többet ilyet :)

Hidd el nem irigykedtek,hanem tènyleg vicces lehetett :)

2019. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem gáz. Engem olyan szinten nem érdekel, ki hogy néz ki, hogy felőlem meztelenül is járhatna mindenki akárhová. Félreértés ne essék, annyira azért érdekel, hogy van ami vonz, van ami nem, de amíg nincs szó komolyabb fizikai érintkezésről, a lehető legteljesebben hidegen hagy mások megjelenése.

Inkább nézem az embert, mert ismerek egy srácot, akit kinéz a többség, mert nincs pénze menci rucikra, és nála kedvesebb, megértőbb, tapintatosabb és intelligensebb embert nem láttam még.

Én szerencsére népszerűbb vagyok a közösségemben, és ott próbálom is lerombolni azt az éretlen és helytelen illúziót, hogy a látszat emberileg bármit is számít.

18/F

2019. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes összeállítás. Most fázol vagy nem? Ez olyan, mint amikor harisnyát vesznek a rövidgatya alá. De addig érdekel, ameddig látom, 5 perc után elfelejtem aznap.
2019. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem gáz úgyhogy nem tudom mért röhögtek, btw fiú vagy lány vagy?
2019. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért röhögtek, mert még nem divat. De ha meggondoljuk, hogy télen nagy részük 10 centivel rövidebb gatyát hord titokzoknival....
2019. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!