Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj, ha csak 15 kreditet...

Baj, ha csak 15 kreditet csinálok meg egy félévben egyetemen? Tele van ütközéssel az órarend és csak 3 tárgyat tudok felvenni ütközés nélkül.

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk elég gáz. TO-n nem tudnak segíteni?
2019. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ütközésed van akkor gondolom van tárgy amit nem először csinálsz. Beszéld meg az oktatóval, hogy ütközés miatt hamarabb elmennél/késel, így talán még be tudsz suvasztani párat. Amúgy fizetősön azt csinálsz amit akarsz, akár egyesével is csinálhatod a tárgyakat. Államin viszont az utolsó két aktív félévben 36 kredit kell, ha az nem lenne meg inkább menj el passzív félévre.
2019. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőre csinálom.36 kreditem meglenne ennyivel is.
2019. febr. 9. 22:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Az összes óra szinte szerdára van meghirdetve,kedden és csütörtökön meg összesen 1 darab órám lenne,más nincs is meghirdetve
2019. febr. 9. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megvan a 36 kredit tök mindegy... Mármint később végzel lehet, de ez van.

Én eddig átlagosan csak 23 kreditet csináltam minden félévben, 30 helyett, 5. félévemen vagyok túl.

2019. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem pont azt a 3-t kellene felvenned, hanem a többit? Próbáld meg a többi tárgyat sakkozni ezek nélkül, hátha úgy több kredited összejön.
2019. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha minden tárgyad azonos féléves de ütköznek, jelezd a TOn, mert ott adminisztrációs hiba lesz. Valahol elcseszték a szervezést.
2019. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek csoportbontások a kurzusokon? Akkor szokott ilyen probléma lenni, ha nem jó csoportba jelentkeztél. Mert olyan nem lehet, hogy nem tudod a 36 kreditet felvenni, miközben az van a mintatantervben és nem csúsztál soha.

Nálunk első félévben pár ember össze-vissza jelentkezett a csoportokba. Egyik tárgyból az egyesbe, másikból a hármasba, megint másikból a négyesbe, stb. Ezzel magának létrehozott egy kényelmes órarendet, de mivel a csoportlétszámok korlátozva vannak, jópár embernek óraütközést csinált. Felmentünk a TO-ra és ők kötelezték őket, hogy mindig ugyanabba a csoportba jelentkezzenek, mert akadályozzák a többieket.

2019. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!