Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megérdemeltem a...

Szerintetek megérdemeltem a tanártól?

Figyelt kérdés
Mivel zsibongott az osztály és látta, hogy az én gondolataim is elkalandoznak csak úgy adott egy egyest 4.-ben pedig kitűnő tanuló voltam. :( Ez akkor eléggé megviselt és egy életre megutáltam őt, és rettegtem az óráitól.Én fogtam fel szörnyen rosszként vagy nem érdemeltem volna meg?
2019. febr. 20. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemelted meg, rosszul tette a tanár. Viszont te is kicsit túlreagálod - gondolom évekkel ezelőtt történt az eset, de még mindig ezen gondolkozol. Hány éves vagy most? El kellene engedned ezt a történetet. Nem volt jogos az egyes, de ne foglalkozz vele ennyit. :) Sok igazságtalanság fog még érni az életben, ennél sokkal nagyobbak is. :(

Gondolom, így is jó lett a bizonyítványod. A későbbi életedben pedig abszolút semmit nem fog számítani, hogy 4. osztályban kaptál egy egyest. Engedd el, és koncentrálj arra, hogy most is jó tanuló legyél (ha még sulis vagy).

2019. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22 éves egyetemista vagyok, annyira nem érdekel csak eszembe jutott, és elgondolkodtam rajta, hogy most megérdemeltem-e vagy nem.
2019. febr. 20. 12:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg ért ennél sokkal igazságtalanabb helyzet is.
2019. febr. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!