Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért néz folyton?

Adri0807 kérdése:

Miért néz folyton?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy gimis az iskolában aki ha a közelében vagyok mindig néz ès reggel is mikor jön vagy megy a terem elött benéz vagy az ablakon vagy az ajtón és feltünöen engem bámul mert addig amig nem ér az ablak azon részéhez ahonnan lehet engem látni fel se néz de mikor már ott jár hogy lehet engem jól látni benéz és ma is feltünö volt de ma nagyon csak nem tudom miért csinálja miközben van barátnöje bár alig lehet öket együtt látni az iskolában mármint csak nèha oda megy beszélgetnek és megöleli ennyi.

2019. febr. 20. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. De gondolom neked bejön azért képzelegsz ilyeneket és várod hogy itt megírják majd neked vadidegenek hogy "jaj biztos tetszel neki" :D na hát ezt buktad
2019. febr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!