Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek kiközösítés ellen?...

Mit tegyek kiközösítés ellen? Főiskolás vagyok, és olyan durván ki lettem közösítve, hogy nem szólnak hozzám, söt egy padsorba se ülnek velem.

Figyelt kérdés
Nem veszik észre ha valami új a hajszinem /mert atöbbieknél ezt észre veszik/. Megoldás lenne átlépnem máshová? soha nem voltam népszerű, eddig az osztály legjobb tanulója voltam, meg is kaptam a stréber jelzőt, de már most direkt lementem középszintre a vizsgákon, és most sajnos előfordult, hogy az egyik vizsgán elutasították azosztály hangadói az osztály nevében a doga megírását, mondván hogy nem értik a kérdéseket. Négyen írtunk pár sort, mielőtt elvették a papirokat. Kaptunk új időpontot, meg is írtuk a dogát, jó eredménnyel. /doga írás előtt lediktáltam mindnekinek a válaszokat/. kérdezte a tanár, hogy hogy lehet hogy első lakalommal volt 4 ember aki írni kezdett és rámnézett a tanár.Mondtam, én azon az alapon kezdtem írni, hogy leírom amit tudok, és már megúsztam javítóvizsgát.A tanár helyeselt.... azóta utál mindneki, mert kilógok a sorból, holott egységben az erő és miért nem kussoltam, és még ezt visszakapom a sorstól. Mondtam, nekem nem lehet más véleményem mint a többségenk és nem modhatom el ha kérdeznek? és én csak a saját nevemben beszéltem. Azóta kerülnek, nem szólnak hozzám, levegőnek néznek. Mit tegyek?

2019. febr. 21. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Találj ki jobb kérdéseket.
2019. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, hülyék. Magadnak tanulsz, tedd azt és ne azzal foglalkozz, hogy a többiekkel mi van. Te légy a lehető legjobb. Mert a saját életed alapozod meg ezzel. Egy igazi barátot nem zavar ha jobb vagy nála, sőt, támogat hogy minél jobb legyél. Ők nem azok.
2019. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Diplomát saját magad miatt, a jövőd miatt csinálsz. Felnőtt vagy, nehogy már szándékosan ronts mások miatt..

Elhiszem, hogy rossz, de eltelik az a pár év majd és nem fog számítani.

Ha ilyenek nem tudsz mit csinálni

2019. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mit tegyek, hogy el tudjam fogadni ezt a helyzetet? Próbáljak meg mégis jópofizni, vagy én is nézzek mindnekit levegőnek?
2019. febr. 21. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkozz velük, ilyen egyszerű.
2019. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
El fog jönni az idő, amikor jól jönnének a szolgálataid! Ez lesz a Te időd! Sok ember azzal leplezi a tehetetlen irigységét, hogy gyűlölködik. Sokkal egyszerűbb gyűlölködni, mint felvenni a kesztyűt és méltó riválisként, tisztességes eszközökkel versenybe szállni! ( - Korunk társadalmában már a TISZTESSÉG fogalma fejtörést okoz sok embernek!) Rossz így élni, de magadnak tanulsz és a körülmények megerősítik a magadba vetett hitet, - ugyanis a falkaemberek soha nem fognak tudni a saját képességeik által érvényesülni, megélni (, mindig kiszolgáltatottá teszik magukat időről-időre egy falkatársuk előtt és ez egy spirált gerjeszt, amelynek soha nem lesz vége). Te viszont akkor is meg fogsz tudni élni, ha egy fogkefével a kezedben és egy mackóruhában kitesznek a Tarktisz közepén. Nehogy azt hozza a sors, hogy egyszer majd az egyik "jóakaród" kopogtat a Te vállalkozásod ajtaján - munkáért! Amilyen az adj Isten, olyan a fogadj Isten! Ha már így alakult, örülj annak, hogy kényelmesen elférsz a padsorban, nem kell senkihez alkalmazkodnod - a tanárokon kívül, - nem tart szóval senki az órán - és hasonlók! Ha oda tudsz figyelni az órákon, fél siker, mert töredékét kell fordítanod energiában az otthoni tanulásra, mintha állandóan mulattatna egy bohóc és emiatt nem tudsz figyelni. Találd meg a jó oldalát az élethelyzetnek és élvezd! Mehet mindenki a sunyiba, mert társasági életet lehet élni az iskolán kívül is! Azt pedig butaságnak tartom, hogy a hajszínedből ilyen következtetéseket vagy képes levonni! Nem leszel több attól, hogy úgy próbálsz meg kinézni, mint egy hirdetőoszlop, - "Nem minden arany, ami fénylik!"
2019. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz velük! Nézd őket levegőnek! Főként akkor, amikor jól jönne nekik, ha kölcsönadnád a jegyzeteidet. Persze akkor mutass be nekik keményen! Fogj össze esetleg azzal a másik hárommal, aki még írt valamit. Egyébként tiszta óvodásként viselkednek. Kiközösíthetnek, rendben, de a tudást nem tudják elvenni tőled, úgyhogy csak azért, hogy ne lógj ki a sorból, ne teljesíts szándékosan rosszabbul. Egy mondás, ami nekem sokat segített, amikor összeütközésbe kerültem másokkal: "Légy büszke arra, ha vannak ellenségeid. Ez azt jelenti, hogy legalább életedben egyszer kiálltál valami mellett."
2019. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég gáz, hogy fősulin is ez a viselkedés megy. Oda már nem kötelező menni, az megy elvileg, akit érdekel. Ez a "stréber" címkézés annyira szánalmas és elég gáz, hogy ilyen évfolyamtársaid vannak. Nem mindenhol ez a jellemző szerencsére. Aki azért nem szól hozzád egy fősulin, mert tanulsz, azokkal nem is érdemes foglalkoznod. Nem érdemelnek ők meg téged.
2019. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, máris jobb kedvvel megyek az be az előadásokra! :-)
2019. febr. 28. 07:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, és azon a "sztorin" már túl vagyok, hogy jegyzeteket kértek tőlem. Kétszer adtam kölcsön. Egyszer: szamárfülesen kaptam vissza nagy sokára- mint megtudtam, a fél osztály kezén keresztül ment, másodszor: vissza se kaptam. Sajnos olyan is volt, hogy kérdeztek tőlem valamit, aztán úgy lett tálalva, mintha az illető agyából pattant volna ki a helyes válasz. Nagyon szeretném tudni, hogy a többiek szempontjából hogy is van ez a dolog, de annyira nem alacsonyodok le,hogy megkérdezzem tőlük.
2019. febr. 28. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!