Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szüleim foglalkozásával...

A szüleim foglalkozásával gúnyolódnak az osztálytársaim. Mit tegyek hogy abbahagyják?

Figyelt kérdés
Magyarországon lakom egy kissebb városban. A szüleim magánvállalkozók. Van egy kicsi bárunk és abból élünk. A suliban pár fiu folyton szivat,hogy nekünk "kocsmánk" van és,hogy minden részeges ember oda jár. Nagyon lenézőek és minden nap tesznek gúnyos megjegyzéseket amik nagyon rosszul esnek és úgy érzem, hogy kevesebb vagyok náluk és sosem fognak elfogadni. Szerintetek mit tegyek? Egyeltalán szégyenkeznem kell ez miatt?

2019. febr. 21. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mért kéne szégyelni?

Sok irigy f......

2019. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyelni. Fogadjunk, pár év múlva ők is oda fognak járni, titeket gazdagítva. Majd akkor jól vizezzétek fel nekik a piát, persze teljes áron adjátok.
2019. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dudi1 válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Ha, látják, hogy bánt a gúnyolódásuk, annál jobban fognak "szivatni". A szüleid bizonyára keményen dolgoznak, legyél büszke rájuk!
2019. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy osztálytársam akinek a szülei kocsmát vezettek. Mi irigyek voltunk rájuk, mert gazdagok voltak. Azon meg nem nagyon van min gúnyolódni h jól megy nekik a szekér.
2019. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár év múlva meg majd jó lenne, ha 18 év alatt is kiszolgálnák őket szüleid, lenne hova beülniük :D fognak még sírni ezen.. Lehet irigyek, mert azért egy jól működő vállalkozást létrehozni nem kis dolog.
2019. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Tiniként nehéz lehet elfogadni: De igyekezz lesz@rni őket.

Ha szüleid adóznak rendesen és az esetleges alkalmazottakat is tisztességesen megfizetik, akkor nincs mit szégyelni. Azt sem lenne, ha közvécét üzemeltetnének. A vállalkozók általában tehetősebbek, mint az alkalmazottak. Inkább villants meg egy-egy a szüleidtől kapott ajándékot, hagy irígykedjenek.

És ha esetleg majd nálatok isznak, akkor nyugodtan mondhatod majd, hogy abból a pénzből lesz a te zsebpénzed. Hehehe.

2019. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választokat. Igen, a szüleim keményen dolgoznak és tisztességesen viszik a vállalkozást. Apukám a semmiből hozta létre még fiatalon és büszke is vagyok rájuk mert mindent megadnak nekem. Éppen ezért esnek rosszul az alaptalan gúnyolódások és érzem magam kényelmetlenül mert mindig ezzel viccelődnek.
2019. febr. 21. 13:49
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Létezik nem-magán vállalkozó is?
2019. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
El nem tudom képzelni, min gúnyolódnak. A kocsmárosok mindenhol irigylésre méltóak. Vágj vissza, ilyen nyomiknak a szülei is valami lúzerek lehetnek csak. Gyáru melósok, vagy ilyesmik. Azt lehet gúnyolni, ahogy a csövön kifér.
2019. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vágj vissza nekik, hogy pedig múlt héten valamelyikük apját is ott láttad! :D
2019. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!