Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnazisták és Egyetemisták/Fő...

Gimnazisták és Egyetemisták/Fősulisok; ti szoktatok szólni, ha a tanár elfelejti ellenőrizni a házit vagy elkérni a beadandót, amin sokat dolgoztatok?

Figyelt kérdés

- Ha nem adjátok oda és következő órára eszébe jut a tanárnak, kollektíven egyest ad ; pedig kész volt a lecke


- Ha szóltok, a többiek háborodnak fel és heteken át szekálnak


Ti mit szoktatkk ilyenkor csinálni?



2019. febr. 23. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ad egyest a fa***omnak, ő felejtette el -.-"


Nem szólok, ha sokat dolgoztam még javíthatok rajta vagy ha így perfect akkor... akkor semmi, nem vagyok stréber, hogy rohanjak a tanárnak megmutatni egyből, ráér az.

2019. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hasznos volt, adtam zöld kezet. A többi választ is szívesen olvasom :)
2019. febr. 23. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Én általában időre elkészítem a dolgokat. És zavarni szokott.. de nem szólok. Nem akarok azokkal kiszúrni, akik nem csinálták meg. De zavar, hogy amikor a tanár rájön, hogy pl a múlt órára kellett volna, és én beadhattam volna. Nehéz helyzet.
2019. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet, valóban.

Sűrűn kerülök ebbe a szituációba és nem igazán szoktam szólni a tanárnak. Nem lenne szép kicseszni a barátaimmal. Kollektívan meg nem adhatna egyest, mert ő volt az, aki nem kérte be, nem emlékezett rá, ergo nem készült fel a saját órájára. Mégis miért a diákokon kéne levezetnie a feszültségét? Meg különben is, pár nap nem hiszem, hogy olyan nagy veszteség lenne.

2019. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog gimiben és egyetemen szerintem más. Gimiben például van, hogy elfelejti a tanár, de bekéri mondjuk másnap. Ez az egy nap nem oszt, nem szoroz. Én sosem szóltam, pedig elég stréber vagyok. Akinek kész van, annak mindegy, itt még nincs jegylevonás késedelemért, akinek nincs, annak úgysem lesz már akkor.


Egyetemen e-mailben és nyomtatva egyaránt le kell adnunk mindent. Szóval én mindig időben elküldöm a tanárnak a kiírt dátumig, mert ha nem, egy hét késés alatt annyi pontot lehet veszteni, hogy kapásból egyes.

2019. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha utolag azert ad egyest mert ő elfelejtett szolni, ugy az az ő jellemhibája amire felhivnám a figyelmet es azt is, hogy ez igy ebben a formaban nem korrekt!
2019. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!